Про салон

Студія епіляції Олени Гуляєвої розташована на Проспекті Перемоги та відкрита для запису з 9 ранку до 20 вечора, щоб навіть найзавантаженіші дівчата встигли доглядати своє тіло.

Салонне видалення волосся все ще викликає сором і дискомфорт у багатьох клієнток, але приходячи до Гуляєвої Олени про це забуваєш. Майстер робить все для того, щоби створити дружню атмосферу на прийомі. Обов'язково обговорює кожну свою дію, дає повну консультацію щодо підготовки та догляду за шкірою після процедури.

В арсеналі фахівця з епіляції кілька методів видалення волосся. Вона допоможе вибрати відповідний спосіб виходячи зі свого досвіду, особливостей шкіри клієнтки, кольору та типу волосся.

 

Лазерна епіляція
Сучасний спосіб позбавитися волосся назавжди клієнтки люблять за відносну безболісність. Майстер удосконалює свої навички роботи з лазерною технікою, щоб давати клієнтам найкращий результат та використати всі новинки косметологічного ринку.

 

Шугарінг
Олена Гуляєва використовує цукрову пасту для видалення волосся в зоні бікіні, пахвової западини, верхньої губи, ніг та рук, білої лінії живота, спини та навіть обличчя. Ефект триває до одного місяця, а у постійних клієнток інтервал уже набагато більший.

 

Воскова депіляція
Безпечне та ефективне видалення волосся може бути і бюджетним. Звичайно, цей метод відрізняється підвищеною хворобливістю, але майстер з тією ж ввічливістю обробить усі ділянки тіла з небажаною рослинністю, щоб надати найкращий результат.

Поряд

1 / 2