Про рейтинг

Ми розуміємо наскільки серйозно ви ставитеся до вибору салону та майстра. Адже ви довіряєте їм свою зовнішність. Щоб допомогти вам зробити вибір та отримати максимальне задоволення від часу проведеного у закладі краси, ми створили чесну рейтингову систему.

Як формується рейтинг?

Рейтинг закладів краси

Після відвідування салону, кожен клієнт може залишити відгук про заклад, майстра, обслуговування та послугу. Оцінювання відбувається за шкалою від 1 до 5 зірок. Також кожний відвідувач залишає коментар. Ми не видаляємо гнівні чи погані відгуки. Все чесно.

Якщо людині об'єктивно не сподобався сервіс або, якщо в салоні було брудно, все це буде вказано у коментарі та позначиться на оцінці салону. Те саме відбувається і з позитивними відгуками. Якщо сервіс був на найвищому рівні і ви отримали позитивні враження від візиту до б'юті-закладу, салон отримує хорошу оцінку і його рейтинг підвищується.

Хочемо нагадати, що завдяки вашому зворотному зв'язку іншим клієнтам буде набагато простіше зробити вибір б'юті-закладу.

Рейтинг майстрів

Якщо клієнт у захваті від майстра, який зробив неперевершену укладку, манікюр мрії або допоміг впоратися із проблемою косметологічного характеру, клієнт завжди може поставити оцінку 5 та залишити позитивний відгук. Якщо майстер не задовольнив потребу відвідувача салону - був неохайний або не професійний, це також позначиться на його рейтингу.

Як збираються відгуки та хто може їх залишити?

Клієнт може залишити відгук самостійно на сайті. Для цього потрібно лише ввести номер телефону. Ви можете залишити оцінку та відгук про останню процедуру, на яку були записані.
Якщо у вас немає можливості залишити відгук самостійно, ви можете дати короткий коментар нашому оператору і він залишить коментар від вашої особи.

Щоб уникнути накрутки відгуків та зробити рейтингову систему максимально чесною, відгук можуть залишити виключно ті клієнти, які записалися в салон через наш сервіс та прийшли на послугу.Чи може заклад краси чи майстер залишити відгук чи вплинути рейтинг?

Це виключено. На сайті MyBeauty ми пропагандуємо тільки чесні відгуки та рейтингову систему. Право залишати відгук та формувати рейтинг має лише клієнт та ніхто інший. Салон може вплинути на кількість зірок єдиним способом - покращивши власний сервіс, прислухавшись до побажань та зауважень відвідувачів та постійно вдосконалюючись.