Про нас

Про нас

MyBeauty - це сервіс онлайн-запису на послуги краси. Ми об'єднуємо всі найкращі заклади краси, щоб полегшити користувачеві вибір салону, майстра та послуги. Ми надаємо повну інформацію про заклад із можливістю записатися онлайн.

 • 327 салонів
  у Києві
 • 613 послуг
  на MyBeauty
 • 856 мастерів
  у Києві
 • > 10K задоволених
  клієнтів

Чому MyBeauty найкращий сервіс

Усі салони в одному місці

Спеціально для вас ми зібрали найкращі заклади краси на одному сервісі. Ваш комфорт – наш пріоритет. Для вибору салону вам більше не потрібно шерстити інтернет, адже ми об'єднали всі найкращі б'юті-місця на сайті.

Швидкий онлайн-запис

Ми цінуємо вас та ваш час. Саме тому на сервісі MyBeauty ви можете швидко та легко знайти потрібну послугу, салон, майстра, вибрати відповідні дату та час та записатися онлайн.

Пошук салону на карті

Ми допомагаємо вам знайти салон, барбершоп чи майстра. Біля вашого будинку чи роботи є безліч унікальних закладів краси, про які ви могли навіть не знати. Головне завдання MyBeauty допомогти вам записатися та знайти саме той салон, який потрібен.

Актуальні ціни

Ви завжди можете переглянути ціни кожного закладу краси чи майстра. Завдяки цьому ви зможете порівняти прайси в декількох салонах і вибрати відповідний для вас заклад.

Чесні відгуки

Ви завжди зможете почитати відгуки від реальних користувачів про заклад або майстра. Ми зробили все можливе, щоб відгук міг залишити лише клієнт, який відвідав салон.

Портфоліо

Ми розуміємо, що при виборі закладу краси дуже важливим є інтер'єр та приклади робіт майстрів. Саме тому кожен салон, барбершоп і майстри мають портфоліо.

Як ми працюємо

Отримуйте нових клієнтів і заробляйте разом з MyBeauty

Залишайте заявку на співпрацю та ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Стати партнером

MyBeauty - безкоштовний онлайн-сервіс пошуку б'юті-фахівців та запису на послуги краси. Наше завдання – допомогти клієнту знайти потрібного майстра та швидко записатися до нього на процедуру.

Наші переваги:

 • - всі салони краси та майстри на одному сайті;
 • - моментальний запис на послугу;
 • - чесна рейтингова система спеціалістів;
 • - велике портфоліо робіт майстрів;
 • - пошук салонів краси з геолокації, спеціалізації, ціни та відгуків;
 • - унікальні акційні пропозиції від салонів краси.

Звертайтесь за допомогою до call-центру, де вас детально проконсультують з питань використання сервісу. Фахівці call-центру є експертами у своїй галузі, тому вони можуть допомогти у виборі процедури та майстра. Здійснити запис на процедуру в телефонному режимі. Після запису ви отримаєте смс-підтвердження з усіма деталями щодо майбутньої процедури.

Відгуки про послугу:

 • - після послуги з вами зв'яжеться спеціаліст call-центру, щоб ви могли поділитися враженнями про заклад та майстра;
 • - ваш відгук допоможе іншим клієнтам з вибором;
 • - ваш відгук буде впливати на рейтинг майстра та салону краси.

Наші цінності:

Орієнтація на інтереси клієнта. MyBeauty гарантує захист даних своїх клієнтів та достовірну інформацію про салони краси та фахівців.

Якісний сервіс. MyBeauty прагне зробити б'юті-індустрію кращою, тому для нас важливі ваші враження та рекомендації після процедури.

Кваліфіковані майстри. Ми збираємо тільки перевірені дані про фахівців, їх навчання та досвід, які не включають рекламу.

Інноваційний підхід Наше завдання прискорити та спростити комунікацію клієнта та майстра. MyBeauty надає швидку та зручну систему пошуку майстрів, відкриті рейтинги та безкоштовний запис на процедуру.