Про салон

Салон на вул. Вадима Гетьмана, 30 – це заклад преміум-класу, головна спеціалізація якого видалення небажаного волосся. У салоні застосовують якісне обладнання компанії DEKA і використовують передову технологію MOVEO. Зв’язатись з нами можна за номером телефону: 097 756 15 58
Або пишіть нам в інстаграм: 
https://instagram.com/laser_ville?igshid=MDM4ZDc5MmU=

Всі спеціалісти LaserVille мають медичну освіту і обов’язково всі необхідні кваліфікації для використання професійного обладнання. Вони дбайливі та уважні в роботі, завжди бездоганно виконують процедури і радують відвідувачів відмінними результатами. Зараз, в LaserVille, діє знижка 50% на вищу по вартості зону,  при першому візиті.

LaserVille - це міжнародна мережа центрів лазерної епіляції. У нас є салони в Києві і тепер у Варшаві. В умовах сьогодення всі наші салони не залежать від вимкнення світла, ми працюємо з генераторами, тому Ви без вагань  можете планувати свій запис і не переживати, що вимкнення електроенергії зруйнують Ваші плани.
У Варшаві Ви можете знайти нас за адресою: al. Jana Pawła II 27 Nowa Wola, Warszawa, Poland.
Зв’язатись можна за номером +48 573 504 310
Або пишіть нам в інстаграм і ми обов’язково Вас зорієнтуємо по Вашому питанню:
https://www.instagram.com/laser_ville_pl/

Тож ми з радістю зустрінемо кожного відвідувача і підберемо для Вас найзручнішу локацію.

Перед процедурою лазерної епіляції на олександритовому лазері по технології Moveo рекомендується:

  • - За 24 години до сеансу поголити небажане волосся;
  • - Не наносити креми, лосьйони, олії та спиртовмісні речовини;
  • - За 3-5 днів до процедури уникати активної засмаги та солярію.

 

Технологія Moveo вважається динамічною епіляцією, процедура проходить швидко і безболісно, за рахунок сапфірової насадки, що охолоджується до 15 градусів.  Результат буде помітний вже після першого сеансу. Також дана  технологія працює і зі світлим волоссям та на будь-якому фототипі шкіри, що дозволяє видалити волосся навіть із проблемних і чутливих зон. 

Поряд

1 / 9