Про салон

Студія Ксенії Іванюти розташована у с.Крюківщина (Вишневе). Це ідеальне місце для підготовки до важливих подій у вашому житті. Замість окремих відвідувань майстра манікюру, візажиста та стиліста-перукаря, ви отримуєте цілісний образ в одному місці.

Улюблена справа Ксенії – радувати клієнток неперевершеними образами. Майстер набирався досвіду, працюючи на показах Modas Kiev beauty та Golet's. Готувала дівчат до фотосесій у модельних агенціях.

Образи стиліста з'являються на телебаченні та в музичних проектах. Вона займалася створенням зачіски та мейку-апу для ТВ-проектів “Країна на смак”, “Стосується шкірного”, “Роман та Ольга”, “Корисна програма”. А також готувала артистів для зйомки у кліпах (Без Обмежень та Opium).

Перукарські послуги

У Студії Ксенії Іванюти ви можете отримати весь спектр послуг для волосся:

- фарбування у трендових техніках;
- стрижка будь-якої довжини;
- професійний догляд;
- укладання повсякденне та урочисте;
- вечірні зачіски.

Догляд за нігтями

Майстер надає послуги манікюру та педикюру поєднуючи апаратний та класичний методи. Крім стандартної чистки кутикули та покриття нігтів, у студії на вас чекає унікальна релаксуюча процедура — парафінотерапія. Після воскового SPA шкіра рук і ніг стає ніжною, а з м'язів йде напруга.

Макіяж

Стиліст спеціалізується на візаж для зйомок перед камерою і завдяки своєму досвіду знає всі нюанси та секрети для вдалого вигляду в кадрі. Крім того, Ксенія професіонал у створенні спец-гриму та, звичайно, вечірнього та денного макіяжу для будь-якого приводу.

Поряд

1 / 8