Про салон

У студії працюють майстри з величезним досвідом, найкращі у своїй справі, кожен з яких займається LPG вже понад 5 років і кількість проведених процедур становить близько 6000 на кожного! Усі фахівці з вищою медичною освітою та навчанням у найкращих тренерів компанії LPG!

У студії використовують тільки оригінальні апарати, які мають сертифікати і регулярно проходять технічне обслуговування. Ефективність апаратури перевірена на досвіді роботи: вже понад 2000 задоволених клієнтів із різними запитами, цілями та завданнями!

Кожен візит принесе не лише користь для краси та тіла, а й приємні емоції. На перших процедурах Ви отримаєте повну консультацію та рекомендації до масажів, які майстри напрацювали за 5 років! 95% відвідувачів через півроку повертаються в салон на повторний курс і стають постійними клієнтами.

До безперечних плюсів також можна віднести:

  • Безпека. Перед кожним гостем майстри ретельно дезінфікують апарат і використовують індивідуальні костюми! Ця процедура має мінімум протипоказань і не залишає слідів у вигляді синців або капілярів.
  • Ціна = якість! Адекватна ціна на послуги, одна з найкращих у Києві!
  • Гнучкість та орієнтація на інтереси клієнтів. Майстри вміють чути Ваш запит і розуміти потребу (адже у кожного вона своя). Вони працюють індивідуально, щоб Ви отримали свій найкращий результат у найкоротші терміни.

Поряд

1 / 5