Про салон

PIED-DE-POULE на Б. Хмельницькому – яскраве та нетипове місце у центрі столиці. У салоні надають 70 видів косметичних послуг з догляду за волоссям, обличчям та тілом. Послуги надаються у напрямках перукарського мистецтва, нігтьового сервісу, догляду за обличчям та масажу.

Стилісти-перукарі пропонують оздоровчі процедури для волосся, фарбування та стрижки будь-якої складності. Майстри мають тонкий естетичний смак, тому воліють створювати унікальні образи у своїй роботі. Спеціалісти перукарської зали неодноразово брали участь у конкурсах стилістів, а також у підготовці показів мод.

У салоні надають свої послуги досвідчені та кваліфіковані косметологи. Вони пропонують послуги комплексних чисток, пілінгів, догляду з колагеном та поживних масок. Вигідно підкреслити природну красу майстра візажу, бровісти та лешмейкери, які у своїй роботі використовують лише високоякісну косметику європейських та американських брендів.

Розслабиться та повернути життєву силу допоможуть масажисти, чиї чарівні руки знімуть будь-яку втому та набряклість. Окрім класичних масажів, вони надають послуги лімфодренажного масажу обличчя та тіла.

Майстри нігтьового сервісу працюють спільно з професійними підлогами, тому в салоні подбають не тільки про нігтики, а й позбавлять грибка, мозолів, тріщин на п'ятах і нігтів, що вросли.

Поряд

1 / 7