Про салон

Wit beauty studio – сучасне стильне місце для тих, хто у пошуках якісних та безпечних послуг у світі краси. Простора світла зала, професійна косметика та обладнання, винахідливі та креативні майстри - все в одному місці для вашого комфорту. Послуги, які надає салон:

- Фарбування волосся;
- Укладка волосся;
- Стрижка;
- Догляд за волоссям;
- Манікюр, педикюр, покриття гель лаком;
- Макіяж.


У салоні використовують одноразові рукавички та маски, проводиться регулярна стерилізація інструментів, щоденне прибирання та обробка поверхонь дезрозчинами. А також обов'язкове провітрювання та кварцювання приміщення. Тому в салоні Wit beauty studio не лише комфортно та якісно надають послуги, а й безпечно.

Сучасний світ б'юті-індустрії завжди прагне вперед і з кожним днем ​​диктує нові модні новинки та тренди, майстри салону постійно підвищують свою кваліфікацію і дотримуються тенденцій. Якщо вам важко визначитися з вибором послуги чи виникають інші питання у цій справі, фахівці з професійним поглядом на ситуацію допоможуть підібрати найоптимальніший варіант.

У цій студії краси Ви можете придбати подарунковий сертифікат на послуги, які пропонують майстри салону. Це гарантовано стане приємним та радісним сюрпризом для близької людини.

 

Поряд

1 / 13