Про салон

Viki Style - це салон для тих, хто приділяє велику увагу своєму образу та стилю. Це місце, де можна відпочити душею та тілом від галасливого міста. Нова зачіска, манікюр і педикюр надають впевненості в собі, а масаж допоможе набути внутрішньої гармонії.

У салоні працюють справжні професіонали в області:

  • - Перукарської справи;
  • - Візаж;
  • - Косметологія;
  • - Масаж;
  • - Нігтьового сервісу.

 

З косметологічних процедур проводиться шугаринг, чищення та пілінг обличчя, мікрострумова терапія, масаж обличчя та карбокситерапія. Розроблено програми для зволоження, освітлення та підтяжки шкіри, позбавлення від куперозу, акне та зняття стресу. Серед масажних технік використовуються лімфодренажний, спортивний, лікувальний та точковий вигляд, а також кінезіотейпування.

Клієнти цінують Viki Style за швидкий сервіс та невимушену обстановку. Найчастіше відвідувачі стають постійними та знаходять свого ідеального майстра. Салон краси відкритий для чоловіків та жінок. Viki Style попрацює над вашим чином і знайде власний неповторний стиль. Головна відмінність наших співробітників – це ставлення до своєї роботи. Майстри щиро люблять і поважають своє ремесло і вкладають усю душу у виконану роботу. Нам важливо розкрити красу клієнта та підкреслити індивідуальність. Клієнти одержують від відвідування салону не лише якісну послугу, а й теплий прийом.

Поряд

1 / 10