Про салон

Переважним напрямком салону SunShine є апаратна косметологія, а саме робота з ELOS-системою. Це апарат, який поєднує в собі відразу три технології:

  • - IPL – впливає за допомогою енергії світлових імпульсів;
  • - E-light - використовує світлову та електричну енергію разом;
  • - SHR (AFT, OPT) – застосовує поступове тривале нагрівання низькими температурами.


Кожна з технік використовується для різних цілей. Перед маніпуляцією косметолог ретельно вивчає шкіру клієнта та підбирає відповідну потужність та вид впливу. За допомогою ELOS проводиться видалення волосся, судинних сіток, пігментації, розтяжок і навіть лікування висипу вугрів. Крім того, апаратні методики відмінно справляються з віковими змінами, випромінювання світла та радіочастот пробуджує вироблення колагену в шкірі. Вже після кількох сеансів ELOS-омолодження видно результат у вигляді підтяжки обличчя, зникнення зморшок та вирівнювання кольору шкіри.

Команда салону SunShine складається з професіоналів, які знають кожен нюанс роботи з лазерним обладнанням. Процедури завжди проходять безболісно і не мають жодних наслідків.

Які процедури можна зробити у салоні SunShine?

  • - RF-ліфтінг;
  • - Видалення волосся;
  • - Апаратне лікування проблемної шкіри;
  • - Пілінги та чищення обличчя.


Салон краси SunShine надає величезний вибір послуг для догляду за шкірою обличчя. Тут проводять ультразвукову, мануальну, механічну і комбіновану чистку. Для швидкого ефекту омолодження застосовується карбоксітерапія. Також співробітники салону SunShine досконало володіють усіма техніками проведення пілінгу. Особливою популярністю користуються хімічні пілінги, коли ороговілий шар шкіри відлущує маска з кислотного складу. У салоні використовують лише сертифіковані косметичні засоби відомих брендів.

Поряд

1 / 6