Про салон

У салоні Beauty Day надають всі послуги для досконалого вигляду. Великою популярністю користуються послуги тривалого укладання та перманентного макіяжу, які позбавляють щоденної витрати часу на догляд за собою. Наші майстри зроблять акуратні стрілки міжвійковим фарбуванням, пудрове напилення брів та фарбування губ акварельною технікою.

Команда фахівців подбає про створення образу на кожен день і для особливих випадків. Ми розуміємо, що іноді до заходів потрібно готуватися заздалегідь, тому пропонуємо запис на манікюр, зачіску та мейк-ап у будь-який час за попередньою домовленістю. Beauty Day гарантує безпеку та якість використовуваних засобів. Візажисти користуються матеріалами відомих марок, макіяж тримається за будь-яких умов до кінця дня без жодних потьоків.

Косметологічні процедури
Щоб привести тіло у форму та відпочити, ми пропонуємо насолодитися шоколадним, медовим, водоростевим або глиняним обгортанням. Також у нас проводять видалення волосся воском та цукром. У салоні працюють досвідчені косметологи, які безкоштовно проконсультують та вирішать будь-яку проблему зі шкірою обличчя та тіла за допомогою:

  • - Масаж;
  • - Широкий вибір пілінгів;
  • - Комбінованого та вакуумного чищення;
  • - Дарсонваль-терапії;
  • - Мезотерапія.
  • - Брови та вії

 

У Beauty Day проводять ламінування та біозавивку вій. Лешмейкер робить класичне, 2D, 3D, голлівудське та Mega Volume нарощування. Догляд за бровами здійснює сертифікований бровіст зі знанням анатомії особи. Він підбере потрібну форму брів та колір і зробить довготривале укладання. Для фарбування брів використовують хну та фарбу.

Поряд

1 / 14