Про салон

Студія Олександри Петриченко - це б'юті-служба на виїзд по всьому Києву, майстер допоможе швидко підготуватися до урочистої події та виглядати неповторно. Вона створює стильні зачіски та макіяж для будь-якого приводу і просто під гарний настрій. Майстер використовує тільки якісну косметику, стійкі тіні та фіксуючі засоби, перевірені досвідом. Фахівець прагне в кожній деталі проявити свіжий і яскравий погляд, тому пропонує своїм клієнтам оригінальні образи.

Олександра спеціалізується на таких послугах:

  • - Святкові зачіски;
  • - Зачіски з елементами плетіння;
  • - Укладання волосся;
  • - Усі види макіяжу.

 

Візажист довершить образ вишуканим макіяжем: від щоденного до фентезійного і святкового. Вона підбере ідеальну рум'яну і тіні для денного, вечірнього чи весільного макіяжу. Завдяки багатопрофільності спеціалізації Олександра створить яскравий і чарівний образ, який буде виглядати цілісно і унікально. Майстер має досвід підготовки до фотосесій та супроводу наречених на весільному святкуванні. Також Олександра якісно подбає про брови, зробить фарбування та корекцію форми.

Виїзні послуги Олександри Петриченко мають таку ж вартість, як і при обслуговуванні в салоні, вам потрібно лише оплатити проїзд майстра на таксі.

Поряд

1 / 9