Про салон

У Mon Cheri працюють вузькопрофільні фахівці з великим багажем знань та досвіду. Завдяки широкому асортименту косметичних засобів та порадам майстрів – кожен клієнт точно знаходить те, що йому потрібно. А приємний сервіс перетворює процедури на відпочинок.

Головні напрямки:

Перукарське мистецтво
Перукарі Mon Cheri займаються жіночими, дитячими та чоловічими стрижками, включаючи оформлення бороди та вусів. У салоні роблять професійні укладання, зачіски із застосуванням плетіння для урочистих подій та на кожен день. Також здійснюють фарбування волосся усіма відомими техніками.

 

Мейк ап
Візажист ретельно підбирає косметичні засоби, враховуючи індивідуальні особливості шкіри. У салоні використається дерматологічно протестована косметика відомих брендів. Тут можна зробити макіяж до дня народження, випускного, весілля та просто денний мейк

 

Догляд за бровами та віями:

  • моделювання брів
  • корекція пінцетом
  • фарбування брів та вій
  • ламінування
  • нарощування вій
  • Татуаж

В Mon Cheri можна без побоювання проводити перманентний макіяж брів, стрілок і контурування губ, висока точність і якість матеріалів гарантують стійкий і красивий результат.

 

Нігтьовий сервіс
Майстри використовують апаратні та обрізні техніки для догляду за нігтями ніг та рук. Усі інструменти проходять трирівневу дезінфекцію. У салоні здійснюється однотонне покриття гель-лаком, френч та будь-який вид нейл-арту.

 

Масаж обличчя
Салон Mon Cheri пропонує послугу для органічного омолодження - масаж обличчя. Після курсу процедури м'язи обличчя приходять у тонус і контур обличчя помітно підтягується.

Поряд

1 / 16