Про салон

У салоні 4 напрями:

  • - Перукарські послуги;
  • - Нігтьовий сервіс;
  • - Косметологія;
  • - Візаж.
     

У залі перукарських послуг клієнти можуть пройти повний курс відновлення пошкодженого волосся, зробити різні види фарбування, стрижку, укладання, зачіску та кератинове випрямлення волосся.

Майстри нігтьового сервісу втілять у життя будь-які побажання клієнта у дизайні нігтів, зроблять якісний манікюр та педикюр. Також в салоні надають подологічні послуги (лікування мозолів, тріщин на п'ятах, нігтів, що вросли та ін.).

У косметологічному кабінеті можна зробити комплексне чищення шкіри, пілінг, різні процедури догляду (очищення, маски), карбокситерапію, фонофорез. Для оздоровлення та надання шкірі тонусу можна скористатися послугами професійного масажиста.

Майстри візажу зроблять як денний макіяж для ділової зустрічі, так і вечірній макіяж для свят та особливих випадків. Для краси брів та вій можна скористатися послугами корекції, фарбування та кератинового наповнення вій.

Фахівці PIED-DE-POULE просто закохані у свою роботу, тому знають усі останні тенденції, техніки, найкращі косметичні засоби та з радістю поділяться своїми знаннями та вміннями з клієнтами салону.

Окрім професійних послуг кожного клієнта чекає комфортна атмосфера, ароматна кава та гарна музика.

Поряд

1 / 5