Про салон

Перші "чоловічі цирульні" з'явилися в Америці, потім в Англії. Вони все більше почали користуватися популярністю серед чоловіків, а водночас і обростати своїми традиціями. Згодом такі чоловічі перукарні почали називати «барбершопами». Барбершоп М15 – це не просто чергова чоловіча перукарня у Києві. Вас зустрінуть з посмішкою і професійно проведуть всі послуги в легкій і невимушеній обстановці.

Послуги, що надають у барбершопі:

  • Усі види стрижок;
  • Королівське гоління;
  • Стрижка борода.

 

Всі інструменти проходять повну обробку та стерилізацію, майстри працюють у масках та рукавичках, вологе прибирання у приміщенні проводитися кожні 3 години. Всі правила дотримуються для комфорту клієнтів та їхнього безпечного обслуговування.

Інтер'єр барбершопу M15 має класичні відтінки. Клієнти під час процедури сидять у зручних барберських кріслах, їх обслуговують найновішим арсеналом інструментів та косметики. Тут клієнт зможе не тільки постригтися або поголитися, але й розслабитися, випивши склянку віскі чи смачної кави за розмовою з барбером.

Приділіть час своєму зовнішньому вигляду, довіртеся рукам професіоналів і насолоджуйтесь результатом протягом тривалого часу.

Поряд

1 / 13