Про салон

Laser Ville - це міжнародна мережа центрів лазерної епіляції. Наші салони Ви можете знайти в Києві та Варшаві (al. Jana Pawła II 27 Nowa Wola, Warszawa, Poland)  і саме у нас Ви зможете попрощатися з небажаним волоссям і забути, що таке гоління кожен день. 

На жаль, не всі види депіляції ефективні, безпечні та комфортні, але лазерна епіляція на італійському апараті DEKA - MOTUS AX по технології MOVEO,  виправдає всі очікування. Процедура абсолютно безпечна та безболісна. DEKA - один із лідерів у світі з виробництва медичного обладнання. Процедура проходить без прогріву шкірних покривів, підходить для будь-якого кольору волосся та типу шкіри, і навіть сумісна із засмагою.
Апарат має сертифікацію у Європі та Україні. Після процедури Ви отримаєте максимально ідеальний результат. Ваша шкіра забуде про подразнення  і вросле волосся. Зараз, в LaserVille, діє знижка 50% на вищу по вартості зону,  при першому візиті.

В салоні на Єлизавети Чавдар, 13 відкриті для запису два кабінети, тому ви можете спланувати візит разом з подругою чи другом одночасно.

Послуги, які надає салон:

  • - Лазерна епіляція ніг;
  • - Лазерна епіляція рук;
  • - Лазерна епіляція бікіні;
  • - Лазерна епіляція пахв;
  • - Лазерна епіляція обличчя;
  • - Лазерна епіляція спини;
  • - Лазерна епіляція живота;
  • - Лазерна епіляція для чоловіків.

 

Процедуру епіляції проводять досвідчені майстри  з високим рівнем професійних навичок та медичною освітою, які мають усі необхідні сертифікати про проходження навчання саме на нашому апараті MOTUS AX по технології MOVEO від компанії DEKA. 
Також в умовах сьогодення всі наші салони не залежать від вимкнення світла, ми працюємо з генераторами, тому Ви без вагань можете планувати свій запис і не переживати, що вимкнення електроенергії зруйнують Ваші плани.

За детальнішою інформацією звертайтесь  за номером телефону: 
050 756 36 02
Або пишіть нам в інстаграм: 
https://instagram.com/laser_ville?igshid=MDM4ZDc5MmU=

Дозвольте собі найкраще, виключіть незручності та обмеження, вибирайте лазерну епіляцію в салоні LaserVille.

Поряд

1 / 8