Про салон

Koko Nail Room – це не лише послуги манікюру, це місце стилю та свободи. Тут ви можете знайти себе, отримати новий образ та заряд на день.

Нова зачіска, манікюр, брови та макіяж, повсякденний або з особливого приводу – все це майстри салону Koko зроблять бездоганно та зі смаком. Молоді та відкриті — вони готові втілити навіть найсміливіше бажання клієнта, а також дати дружню пораду і просто приємно побалакати.

 

Нігтьовий сервіс
Манікюр і педикюр в салоні Koko Nail Room це комфортно і просто. У різноманітності відтінків кожен знайде "той самий", а стерильності інструментів тут приділяється особлива увага.

Крім того, в салоні вашим рукам і ногам надають СПА догляд масажною свічкою та парафінотерапією.

 

Брови та вії
Лешмейкери та бровісти завжди у всеозброєнні: знання архітектури обличчя та різноманітний досвід допомагають їм створювати завжди вдалі контури. Тут проводять моделювання брів, фарбування, біоламінування, а також довготривале укладання брів і вій.

 

Догляд за волоссям
Koko Nail Room надає усі актуальні перукарські послуги:

  • Стрижки та укладання
  • Фарбування
  • Нарощування пасм
  • Камуфлювання сивини
  • Лікування волосся

Стилісти салону стежать за трендами та новинками у своїй індустрії. Тому клієнти довіряють їм як зміну іміджу, так і підтримку звичного образу, і гарантовано одержують ефектний результат.

Поряд

1 / 9