Про салон

Медичний центр "VitaLine" пропонує велике різноманіття процедур для вирішення естетичних та дерматологічних проблем на Виноградарі. За допомогою сервісу MyBeauty ви зможете записатися на наступні послуги: 

  • - консультації та підбір курсу процедур та схеми догляду;
  • - діагностика захворювань (лампа Вуда, дерматоскопія та трихоскопія);
  • - апаратні процедури для обличчя і тіла; 
  • - процедури для схуднення та релаксу.


Довіряючи свою красу, головне Ваше завдання – знайти СВОГО фахівця. Головне завдання клініки – відповідати потрібному рівню. Тому це не салон краси. Це медичний центр з ліцензією МОЗ на право ведення медичної діяльності: тут працюють не косметологи, а лікарі з вищою медичною освітою і курсами у топових майстрів України та ЄС.

Усі фахівці пройшли курс невідкладної допомоги та вміють адекватно професійно реагувати на будь-які ситуації. Центр працює з якісними препаратами з належним зберіганням - лікарі відкривають їх при вас, звіряючи всі дати. У "VitaLine" дотримуються всіх норм дезінфекції та стерилізації інструментів.

Відповідно до наказів МОЗ, тут не лікують симптоми - тут усувають причину. Тому у центрі Ви зможете, за необхідності, пройти консультації суміжних фахівців та здати всі аналізи. Якість медичного центру "VitaLine"– це більше, ніж ви очікуєте!

Поряд

1 / 20