Про салон

Frienders Barbershop - це атмосферний та унікальний простір, який вже радує відвідувачем високим сервісом обслуговування та чудовими результатами. Барбершоп дуже швидко нарощує базу постійних клієнтів, тому що до цього місця і до цих майстрів хочеться повертатися.

Майстри закладу мають пристойний досвід, мають різні техніки і добре знають сучасні модні тенденції. Вони вважають за краще працювати за принципами старої школи барберінгу. А також допоможуть створити індивідуальний стильний образ та допоможуть втілити сміливі ідеї стрижок.

Щодо сервісу, то у закладі слідують найкращим традиціям барбершопів. Вам запропонують віскі, бренді чи каву. Також у Frienders Barbershop є можливість придбати ексклюзивну косметику для укладання та догляду за волоссям (моделюючий віск, пасту та глину для укладання, масло для бороди та шампуні). При цьому цінова політика в салоні справедлива і повністю відповідає якості.

У барбершопі представлений повний спектр послуг – оформлення бороди, класичні стрижки, стрижки для подовженого волосся та під насадку, королівське гоління та ваксинг обличчя. Все для доглянутого та стильного чоловічого образу.

Поряд

1 / 10