Про салон

У чоловічій перукарні FIRM знають, чоловіки цінують час і простоту. Тому творці барбершопа зробили ідеальне місце, де майстер розуміє бажання клієнта з першого разу, де якість послуг завжди на висоті, а перебування в салоні не обтяжує, а надихає. Це одне з перших місць Києва, створених для того, щоб зробити життя чоловіка простіше.

До переліку послуг входять:

  • - ручна чоловіча стрижка;
  • - стрижка машинкою;
  • - дитяча стрижка;
  • - стрижка бороди та вусів;
  • - гоління.


У барбершоп FIRM приходять не просто за стрижкою, а за отриманням нових сил і впевненості. Головна мета - підкреслити характер і гідності чоловіка. Чіткі лінії або згладжені переходи - майстер враховує всі побажання та особливості типажу, він стає другом і порадником. Більшість клієнтів стають постійними та обирають свого майстра на роки.

Команда перукарів працює на совість: чистота робочого місця, налагоджені рухи та завжди однаково чудовий результат змушують приходити сюди ще й ще. Крім відмінного візуального образу, чоловіки отримують допомогу у боротьбі зі втратою волосся, рекомендації щодо догляду за бородою та навчання безпечного самостійного гоління.

Барбершоп FIRM заслужив на довіру чоловіків у 5 містах України і продовжує розвивати культуру чоловічого перукарського сервісу.

Поряд

1 / 13