Про салон

T.Ishmetova надає послуги у напрямках нігтьового сервісу, перукарського мистецтва, татуажу та догляду за бровами та віями. Наші співробітники знаходять підхід навіть до найвибагливішого гостя. Ми даруємо красу всім поколінням і ніхто не залишався незадоволеним результатом перетворення.

Перукарські послуги

Стилісти-перукарі салону T.Ishmetova - справжні професіонали в колористиці. Вони майстерно створюють переходи, фарбують коріння та виводять із чорного та жовтого кольору. Для роботи використовуються барвники провідних брендів. Наші майстри допоможуть підібрати особисті засоби для домашнього догляду за локонами.

Одним із головних напрямків роботи студії T.Ishmetova є реанімуючі процедури для волосся. Все частіше до нас звертаються клієнтки із запущеним станом волосся після неправильного фарбування та впливу плойок. Наші перукарі докладають усіх зусиль, щоб повернути блиск кучерям і відновити структуру. Будівельним матеріалом виступають білки та амінокислоти у косметичних складах, які наносять на волосся. Активні компоненти салонних масок усувають ефект розпушеності і надають здорового вигляду. Для вирівнювання неслухняних і кучерявих пасм ми пропонуємо ізраїльське вирівнювання. На відміну від кератинізації, ефект триває понад рік і тримається навіть на африканському типі волосся.

Вії та брови

Відновлюючу терапію проводять також для вій та брів. Після реконструкції InLei волоски виглядають розчесаними і подовженими. Це натуральний спосіб збільшити обсяг вій, після якого можна відмовитись від туші.

Нігтьова естетика

Фахівці манікюру та педикюру завжди натхненні та сповнені нових ідей. Ми запрошуємо не на манікюр, а на арт-терапію. Своєю роботою майстри створюють настрій, прислухаючись до бажання клієнта та застосовуючи тренди сезонів. У нас точно є потрібний вам відтінок, ми зібрали найширшу палітру кольорів. Про безпеку можете не турбуватися, інструменти проходять ретельну підготовку та обробку.

 

Поряд

1 / 17