Про салон

Bambinos пропонує маленьким клієнтам:

  • - Стрижки;
  • - Безпечне фарбування;
  • - Канекалони;
  • - Kids макіяж.

 

Тим часом мами теж можуть привести себе до ладу, для них пропонуються послуги укладання та макіяжу.

 

Майстри салону професіонали своєї справи, які обов'язково проходять педагогічні курси з успішної взаємодії з дітьми. Для фахівців важливо спочатку встановити контакт з малюком, стати друзями, а вже потім у формі гри почати роботу над зачіскою. Під час процедури в роботі майстра беруть участь інші співробітники салону, які виступають у ролі аніматорів і жонглерів. В результаті виходить не лише гарний лук, а й веселий настрій юного клієнта, який буде радий знову прийти.

Для маленьких принцес майстра пропоную близько 100 кольорів канекалонів і таку ж різноманітність відтінків лаків для манікюру. Для дітей, які прагнуть яскравих образів, салон пропонує послугу тимчасового фарбування. Колористи використовують відомий та якісний барвник американського професійного бренду «Pulp Riot». Цей барвник легко виводиться з волосся та містить у складі натуральні компоненти.

Під час усіх процедур у Bambinos обов'язково дотримуються гігієнічні норми, а у майстрів присутні медичні книжки. Послуги пропонують дітям віком від 1 року. У салоні завжди є смачні частування для малюків. А улюблене місце наших маленьких клієнтів — 2-поверховий ігровий будиночок, де вони можуть побавитися під час очікування або після процедури.

Поряд

1 / 9