Про салон

LaserVille - це міжнародна мережа центрів лазерної епіляції. Більшість наших салонів знаходиться в Києві, та відкриваються у Варшаві. Для наших салонів ми обрали лазер, який працює за технологією  MOVEO. Це олександритова система MOTUS AX , спроектована італійською компанією  DEKA. Його головна перевага – безболісне видалення волосся, поєднане з високою ефективністю. Крім того, процедура дуже швидка та безпечна. Ви не відчуваєте дискомфорт в момент проведення епіляції, виключається ймовірність виникнення рубців, опіків та больових відчуттів. Зараз, в LaserVille, діє знижка 50% на вищу по вартості зону,  при першому візиті.

В салоні відкриті для запису два кабінети, тому ви можете спланувати візит разом з подругою чи другом одночасно.

У Варшаві Ви можете знайти нас за адресою: 
al. Jana Pawła II 27 Nowa Wola, Warszawa, Poland.
Зв’язатись можна за номером +48 573 504 310
Або пишіть нам в інстаграм і ми обов’язково Вас зорієнтуємо по Вашому питанню:
https://www.instagram.com/laser_ville_pl/

Якщо Ви вже плануєте свій візит на лазерну епіляцію, Вам варто знати протипоказання до цієї процедури:

  • - Вагітність та лактація.
  • - Герпес в активній фазі.
  • - Системні захворювання сполучних тканин (вовчак, склеродермія, вузликовий періартрит).
  • - Пошкодження шкірного покриву в зоні, що епілюється.
  • - Прийом таких засобів: тетрациклін, фторхінолони та ретиноїди.
  • - Цукровий діабет, онкологічні захворювання.


При першому візиті у Вас буде обов’язкова консультація зі спеціалістом, де спеціаліст проінформує Вас про проходження курсу лазерної епіляції, для кожного відвідувача індивідуально. А також спеціаліст проведе збір анамнезу і надасть рекомендації після процедури. На консультації Ви можете задати всі питання, що Вас цікавлять - спеціаліст з радістю на них відповість. Або Ви можете зателефонувати нашим адміністратором і вони проконсультують Вас та  допоможуть із записом: 050 609 19 94

В умовах сьогодення всі наші салони не залежать від вимкнення світла, ми працюємо з генераторами, тому Ви без вагань можете планувати свій запис і не переживати, що вимкнення електроенергії зруйнують Ваші плани.

 

Поряд

1 / 4