Про салон

Салон Доктор Лазер обладнаний за останнім словом техніки та пропонує безпечні послуги краси нового покоління.

Головною особливістю центру естетичної косметології є професіоналізм співробітників – усі вони мають медичну освіту. Клієнти можуть бути впевнені у доцільності дій майстрів, а також у відсутності наслідків здоров'я.

Перед будь-якою процедурою проводиться діагностика, і перш ніж перейти до радикальних методів, лікар пропонує альтернативне рішення. У салоні займаються проблемною шкірою: лікують грибкові хвороби, борються з пігментацією та видаляють новоутворення.

Основні напрямки косметологічних послуг Доктор Лазер:

  • - Видалення волосся
  • - Апаратна та ін'єкційна косметологія
  • - Трихологія (лікування волосся та шкіри голови)
  • - Відбілювання зубів
  • - Масаж
  • - Інтимна косметологія
  • - Видалення утворень шкіри (кріо-, лазер-, електрокоагуляція)
  • - Обладнання салону


Для ефективного видалення волосся використовується потужний американський лазерний апарат LUMENIS Light Sheer. Він швидко та точно впливає на фолікули, тим самим прискорюючи процес повного припинення росту волосся.

Ще однією лазерною установкою у салоні є TRIMATRIXX SYBARITIC. Це ербієва система, яка бездоганно справляється з дерматологічною корекцією. З його допомогою проводять шліфування шкіри - видаляють татуювання, стрії та рубці, шрами, постакне та січуть доброякісні утворення.

Система NO+VELLO є найпотужнішим фотообладнанням на ринку. Застосовується фахівцями Доктор Лазер для різних омолоджуючих процедур та видалення пігментації. Відрізняється від інших апаратів м'якою дією, оскільки оснащений охолоджувальною системою, що виконує анестезуючу функцію. Відсутність побічних ефектів та сумісність з будь-яким типом шкіри робить апарат незамінним у косметології обличчя.

Корекція фігури
У салоні практикують різні методи для схуднення та скульптурування тіла. Косметолог розробляє програми під кожен тип фігури та шкіри, а також проблемних зон. Одночасно оздоровчого та коригувального ефекту можна досягти масажем, але для цього буде потрібний цілий курс.

Масажисти в Доктор Лазер працюють у таких техніках масажу:

- Лікувальний;
- антицелюлітний;
- лімфодренажний;
- медовий;
- Спортивний;
- Розслаблюючий.

 

Справжнім способом схуднення є апаратний масаж Starvac SP. Він дає можливість усунути жирові відкладення з окремих проблемних зон у найкоротші терміни.

Що стосується антицелюлітних процедур, то косметологи Доктор Лазер рекомендують вакуумно-роликовий масаж 3-D MAX. Вплив на тіло відбувається інфрачервоним випромінюванням, електромагнітними хвилями, вакуумом та масажерами у вигляді роликів. Все це запускає роботу лімфатичної системи та стимулює розгладжування шкіри.

У салоні Доктор Лазер ви зможете повністю оновитися душею та тілом. Підтримувати красу та молодість сьогодні стало простіше, достатньо вибрати послугу та вільний час на сайті, а далі просто прийти насолоджуватися персональним доглядом.

Поряд

1 / 12