Про салон

У салоні представлено кілька напрямків послуг, які надаються штатними майстрами. Ви гарантовано отримаєте задоволення від перебування у затишному світлому приміщенні та досягнення потрібного вам результату. Тут ви можете отримати дві процедури одночасно:

  • "Манікюр + педикюр"
  • "Косметологія + педикюр"
  • "Манікюр + масаж голови"
  • "Забарвлення/лікування волосся + манікюр"

Це заощадить до двох годин! Майстри салону мають від 3 до 20 років досвіду роботи, що гарантує відповідну якість послуг.

Косметологія

Центр краси Бергамот запрошує оцінити окремий педикюрний кабінет з масажним кріслом та два кабінети косметології, в яких ви можете розслабитися та спокійно довірити своє обличчя досвідченим косметологам Вікторії Валеріївні та Наталі Вікторівні, а вії – лашмейкерам Олександрі та І.

Масаж

Масажист-реабілітолог Олексій Лисенко має величезний досвід роботи (понад 20 років). Медична освіта дозволяє виконувати масажні процедури будь-якої складності не тільки для релаксу та задоволення, але ще й для користі та лікування.

Догляд за волоссям

Майстри-колористи Любов і Олександра працюють на барвниках різних виробників, індивідуально підбираючи потрібний вам і відповідний догляду. А якщо вам необхідне відновлення волосся, вони підберуть потрібні препарати і вид процедури.

Манікюрний зал

Обробка кутикули та навколонігтьових валиків при класичному та апаратному манікюрі від усіх неїл-фахівців салону Бергамот – Інни, Арини та Ірини – не залишає байдужим. Покриття провадимо тільки за допомогою високоякісних гель-лаків (Atica, Komilfo). Якщо ви хочете дати нігтям "відпочити" від постійного покриття, то пропонуємо спробувати ультра-щадну гелеву систему від Luxio.

Якщо вам потрібний виклик майстра педикюру/манікюру додому до бабусі, яка не може ходити - Бергамот також зможе вам допомогти!

Безпека

Одноразові витратні матеріали та належна обробка інструменту в концентрованій дезрозчині та ліцензованій сухожаровій шафі дає всім нашим відвідувачам впевненість у власній безпеці.

Поряд

1 / 10