Про салон

Barboss Barbershop - це затишний заклад для чоловіків у центрі Києва. Команда Barboss творить поза субкультурами - майстри відкриті для всіх чоловіків, різного віку та іміджу. У барбершопі працюють з різними стилями, чудово розуміють, що існує безліч уявлень про мужність та класику. Готові експериментувати та створювати унікальні образи.

Новий час та нові вимоги до місця облагородження зовнішнього вигляду. У розпорядженні гостей барбершопа Barboss, крім послуг барбера - талановитий та досвідчений тату-майстер. Ви можете вибрати ескіз для тату у майстра або запропонувати власний.

У Barboss Barbershop на вас чекає першокласний сервіс. Після послуги можна пограти на PS4, де представлений величезний асортимент ігор. У барбершопі періодично проводять турніри на PS4 з реальними призами. Асортимент бару задовольнить навіть найвибагливіших гостей, які можуть посидіти за приємною бесідою з келихом елітного віскі.

Barboss Barbershop - це своєрідний закритий клуб для чоловіків, де панує особлива естетика. А за атмосферою високого барберингу ви гарантовано заходите ще повернутися. У барбершопі прагнуть забезпечити лише найкращі спогади кожному відвідувачу. Майстри не просто упорядкують бороду, підстрижуть, покладуть волосся напередодні ділового чи романтичного побачення, – ви отримаєте усвідомлення членства чоловічої спільноти кращих. Барбери охоче зроблять для вас найрадикальнішу зачіску, допоможуть створити ретро-імідж, використовуючи найкращі чоловічі засоби стайлінгу та доглядову косметику.

Поряд

1 / 10