Про салон

Барбершоп "Barber House" на Індустріальному мосту - студія чоловічого стилю. У цьому місці підкреслюють індивідуальність хлопців та підносять її у вигідному світлі. У закладі все влаштовано так, щоб проведення часу стало комфортним по максимуму і насолоду. Постійним клієнтам подобається тутешня небанальна та чітка атмосфера. Цегляна кладка на стінах, підвісні ліхтарі та дерев'яні елементи створюють мінімалістичний та брутальний стиль закладу. Колірне рішення інтер'єру і приємне м'яке освітлення залу сприяє затишній обстановці для комфортного обслуговування. А чашка міцної кави та м'яка шкіра дивана у зоні відпочинку скрасять час очікування у черзі.

У BarberHouse відповідально підходять до стилю кожного відвідувача. Барбершоп на вул. Борщагівській ідеально підійде для цінителів якості та практичності. Майстри виконують послуги стрижок, укладання та оформлення бороди. Вони регулярно підвищують кваліфікацію та рівень сервісу. У своїй роботі барбери орієнтуються на індивідуальні риси клієнтів і вносять у їхні образи нові унікальні нотки. Перукарі для чоловіків уважні до побажань та виконують все у кращому вигляді.

Перевагою BarberHouse є професіоналізм у кожній деталі. Майстри використовують якісну косметику, першокласні інструменти та власний багаторічний досвід. Співробітники салону прагнуть довести свої навички до ідеалу та бездоганно виконувати кожну послугу.

BarberHouse - це клуб однодумців, який ідеально підходить стильним та брутальним чоловікам. Тут вас порадують доступними цінами, високим сервісом та дружнім прийомом.

Поряд

1 / 14