Про салон

AB Studio — студія професійної депіляції з найновішими та найефективнішими методиками видалення волосся. Усі послуги в салоні виконують фахівці з багаторічним досвідом роботи, які використовують у процедурах лише якісні засоби від перевірених виробників.

AB Studio надає такі послуги:

  • - Воскова епіляція;
  • - Шугаринг;
  • - Лазерна епіляція;
  • - Епіляція для чоловіків.

 

Воскова епіляція - метод тимчасового видалення небажаного волосся. Процедура проводиться всіх ділянках тіла. У роботі використовуються перевірені матеріали французьких та італійських виробників. Воскова епіляція, крім основної функції видалення волосся, ще й позитивно впливає на стан шкіри. При регулярному проходженні процедури епіляції волоски стають тоншими і з часом можуть зникнути зовсім.

Шугаринг дуже схожий на воскову епіляцію, тільки замість воску використовується спеціальна цукрова паста, яка проникає глибоко, видаляючи все волосся, у тому числі вросле. Процедура проходить без неприємних відчуттів і викликає подразнень.

Також у салоні AB Studio можна пройти лазерне видалення волосся. Процедура проводиться за допомогою спеціального лазера, який руйнує волосяний фолікул. Для більш стійкого та якісного ефекту лазерне видалення волосся краще проводити кілька разів.

У салоні AB Studio також можна скористатися послугою манікюру та нарощування вій.

Поряд

1 / 5