Про салон

Перукарі The Girls Hairdressеrs переконані, що естетика волосся безпосередньо пов'язана зі здоров'ям. Майстри використовують професійну косметику відомих брендів La Biostetique, Davines та Nashi Argan. Фахівці є експертами у створенні стильних стрижок та укладок, а також надають послуги якісного та безпечного фарбування.

Візажисти використовують професійну косметику і вірять, що комбінація таланту та якості завжди дає найкращий ефект! У їхньому великому портфоліо робіт можна знайти той образ, про який мріяв. Також клієнти можуть сміливо викласти усі свої побажання – майстри їх 100% виконають.

Майстри нігтьового сервісу пропонують послуги: класичного, комбінованого та апаратного манікюру та педикюру, покриття гель-лаком Luxio. Уява майстрів створить креативні малюнки та дизайн, перетворивши манікюр на витвір мистецтва.

The Girls Hairdressеrs завжди готові піти на зустріч своїм клієнтам. Для економії Вашого часу вони надають послуги сетами, де над одночасно постараються візажисти і перукарі. Також майстри пропонують свої послуги на виїзд, незалежно від обстановки вони постараються, щоб Ваш образ був неперевершений.

Поряд

1 / 9