Як швидко відновити волосся?

Волосся для дівчини – не просто прикраса, це її сила та впевненість у своїй привабливості. Існує безліч різного догляду для волосся: від домашнього до професійного.

Сьогодні ми поговоримо про професійний догляд Composio Pro Demi. Саме цей догляд підібрала майстер Зеленська Анастасія салону New Look.

У нашому відео ви докладно побачите всі етапи догляду.

Хочемо наголосити саме на тому, що самостійно підбирати догляд не зовсім правильно. Майстер може оцінити структуру та тип волосся, побачити чого не вистачає волоссю, і відштовхуючись від цих даних зробити найбільш оптимальний вибір для відновлення волосся.

За допомогою догляду Composio Pro Demi можна досягти ідеальної гладкості, м'якості та блиску. Волосся після процедури навіть без укладання виглядає так, ніби її робили. Волосся легко розчісується, не потрібне використання стайлерів і фена після проходження даного догляду.

Догляд за волоссям абсолютно нешкідливий. На волосся по черзі наносять різні флюїди, сироватки та маски, які творять із волоссям дива. Загалом наноситься різних 7 складів. Вони надають лікувальну та відновлюючу дію.

Сам догляд триває близько години. Кількість процедур залежить від якості волосся. Майстер особисто може порекомендувати виходячи з ваших індивідуальних даних. Ефект від догляду накопичувальний.

Після догляду не потрібно чогось особливого. Найкраще мити голову шампунем тієї ж серії. Але якщо такої можливості немає, то можна й іншими.

Основні плюси процедури

1. Не застосовуються високі температури.

2. Тривалість догляду – до години.

3. Відновлення волосся йде зсередини та зовні.

4. Можна робити після фарбування, хімічної завивки.

5. Ефект видно відразу після першої процедури.

 

Заходьте на сторінку салону краси New Look і записуйтесь на послугу догляду Composio Pro Demi.

Також у розділі АКЦІЇ вас чекає багато приємних пропозицій.