Як правильно підібрати догляд для волосся?

Весна і справді час змін, і навіть час відновити ресурси після довгої зими. І поки погода нас не балує, ми можемо побалувати себе улюбленими процедурами для догляду за шкірою та волоссям. Або спробувати щось новеньке.

На цей раз ми вирішили протестувати догляд молекулярне відновлення волосся La Biosthétique. Нам було цікаво, як працює саме цей догляд. Ми запросили гостю Леру Камінську, яка хотіла зробити догляд для волосся.

Але вже в салоні з'ясувалося, що у Лери волосся не фарбоване, натуральне і має пористу структуру. Для даного типу волосся догляд Protection Cheveux Complexe не такий показаний, як при фарбуванні, але ми вирішили все одно спробувати.

Protection Cheveux Complexe – комплекс активних інгредієнтів, який захищає, реструктурує та кондиціонує волосся. Процедура триває близько години, а потім робиться укладання.

Етапи процедури:

- КОМПЛЕКС 1: ампула розчиняється у воді і наноситься на сухе волосся;

- КОМПЛЕКС 2: спрей на мокре волосся та маска, яку залишають мінімум на 10 хвилин;

- Сушіння та укладання волосся.

Цей концентрований комплекс заповнює на молекулярному рівні розриви у зв'язках усередині волосся. Активними компонентами комплексу є поперечно зшитий цистеїн, натуральний цистеїн, мінеральні солі, багаті на магній, кератин.

Ви можете подивитися ролик, як проходила процедура та її результат.

Ви знаєте, що ми завжди щирі з вами і кажемо лише правду. Даний догляд на пористе та натуральне волосся не робить такої дії, як на фарбоване волосся. Тому після догляду ефект не такий разючий. Хоча на структуру волосся позитивний вплив виявляється і волосся зміцнюється, і стає більш живим.

Догляд повинен підходити під конкретну структуру волосся та майстер, бачачи волосся, повинен підбирати правильний догляд. Ми провели експеримент і тепер знаємо, що Protection Cheveux Complexe від La Biosthétique ідеально підходить для фарбованого волосся.

Якщо ви хочете записатися на доглядові процедури, звертайтесь до нас у розділі Перукарні у Києві. А також не забувайте про розділ АКЦІЇ.

Чекаємо на ваші лайки та коментарі на ютубі. До скорої зустрічі.