Відновлювальний догляд для волосся від Lanza та СПА догляд для рук від Fedua

Зимовий час чудовий білим сніжком, катаннями на лижах та сноуборді, святами та канікулами, але негативний для стану здоров'я шкіри та волосся. Насамперед морози, перепади температур, вітер впливають на шкіру обличчя та рук, а також стан волосся. Саме тому ми вирішили знайти процедури для їхнього відновлення.

Ми вибрали KEDR BEAUTY BAR з двох причин. Це дуже крутий салон у центрі Печерська, де роблять найкращі доглядові процедури. Але, найголовніше, багато процедур можна робити паралельно. А в сучасному світі, економія часу – дуже цінна можливість.

Майстер Дмитро Кавелашвілі запропонував зробити відновлювальний догляд волосся від Lanza. А майстер Юлія Вдовиченко – СПА догляд для рук від Fedua.

Догляд для волосся від Lanza допомагає відновити сильно пошкоджене волосся і складається з двох основних активних компонентів, а також з шампуню та олії для волосся. Взимку волосся пошкоджується сильно, тому цей догляд буде корисним багатьом.

Одночасно був обраний СПА догляд для рук від Fedua, після якого шкіра рук немов у немовлят - м'яка, гладка, аж страшно торкатися до неї, так хочеться зберегти цей ефект довше.

Дивіться самі наше нове відео та записуйтесь у KEDR BEAUTY BAR на процедури.

У KEDR BEAUTY BAR можна зробити одночасно не лише ці процедури, а й багато інших. Це суттєво економить час, а якість при цьому зовсім не страждає.

Дивіться цікаві відео на нашому YOUTUBE каналі. Щотижня ми відвідуємо новий салон та розповідаємо вам про цікаві процедури у Києві.

Слідкуйте також за розділом АКЦІЇ, де ми відбираємо спеціальні пропозиції для вас.

Встигніть записатися!