Модні жіночі зачіски

З кожним новим роком з'являються нові правила при виборі модної зачіски. Сьогодні ми розповімо про зачіски на довге волосся. Цього року модна зачіска має бути простою, легкою, не псуватися від впливу погодних умов та доречною до будь-яких подій, з якими зіткне вас життя.

Рік тільки почався і, враховуючи яким був 2020, 2021 хочеться проживати по максимум, бути стильною і красивою, але при цьому не витрачати багато часу на укладання волосся. Багато в чому, легкість укладання та створення зачіски залежить від якісно зробленої стрижки. Ми пропонуємо обрати кращого перукаря у вашому районі, який зробить вам стильну стрижку, красиву зачіску та неповторне фарбування.

Прямий зріз

Це зухвале рішення і дуже модне для власниць прямого волосся. Цього сезону дуже модним буде ідеально випрямлене волосся з рівними кінчиками.

Салон New Look

Коси

Це просто знахідка для модниць, оскільки вони робляться не складно, але при цьому різноманітніших варіантів не порахувати. Це можуть бути дві коси, колосок, одна велика, маленькі у вигляді пасм, коси, закручені в пучки, коси на бік та інші не менш цікаві варіанти.

Салон The Girls

 

Хвости

Одна з найулюбленіших варіацій зачісок, яка пасує практично всім. Після важкого 2020 року можна не морочитися над ідеальністю хвоста і збирати його так, як виходить. Якась недбалість і невимушеність тільки вітається.

Салон The Girls

 

Салон The Brush

Пучок

Це універсальна зачіска, яку можна зробити легко та швидко. Вона доречна, як для зустрічей та офісу, так і для легких вечірок, побачень та посиденьок. У моді буде просто зібраний пучок, так і декорований різними прикрасами.

Салон New Look

 

Афрокучері

Насамкінець хочемо поділитися стильною та модною зачіскою, яку краще робити в салоні, але ефект від якої вразить усіх наповал. Така зачіска підійде більше для святкових подій, де ви хочете бути у центрі уваги.

Дякуємо Kedr Beauty Bar, що зробили таку неймовірну красу! Також на сайті ви знайдете найкращі перукарні у Києві та зможете вибрати найближчий зручний салон.

Також слідкуйте за нашими Акціями, де є багато цікавого у сфері б'юті послуг за найкращими цінами!