Модні тренди манікюру

Манікюр для жінки – це важлива деталь повсякденного образу. На нього звертають увагу у діловій сфері, на вечірках. Велике значення має весільний манікюр для жінок, та й взагалі, доглянуті руки, гарний манікюр – це те, що говорить про людину більше, ніж макіяж та зачіска.

Зима закінчується, і незабаром настане сезон весна-літо, коли всі тренди можна приміряти і отримувати від цього величезне задоволення. Почитайте також наші статті про тренди макіяжу 2021 та модні жіночі зачіски 2021, якщо ви ще їх не бачили.

Величезний плюс у трендах манікюру 2021 – це те, що їх можна використовувати і спробувати. Будь-які нові тренди в манікюрі можна міняти кожні 2-3-4 тижні. Так що ловіть модні тренди візерунків, тренди у червоному кольорі, френчі, дизайни манікюру та все найсмачніше зі світу манікюру.

Написи на нігтях

Такий манікюр на весну 2021 буде в тренді – можна писати будь-які фрази від зізнань у коханні до слоганів, від девізів життя до крутих слів. Часто написи на нігтях поєднують з іншими цікавими модними трендами.

The Girls

Laqué Nails & Beauty

Короткі нігті

Хто б міг подумати, що на манікюр 2021 року буде тренд на короткі нігті? Тепер це не тільки зручно та комфортно, але ще й модно. Довгі нігті, звісно, теж не втратять свою актуальність. Але як добре займатися спортом з короткими нігтями?

The Girls

Новий тренд – градієнт

Цього сезону в моду входить незвичайний омбре. Ті нерівномірні градієнти, по вертикалі або по горизонталі в незвичайних відтінках - це хіт сезону. Спробуйте і будьте в трендах.

Фольга на нігтях

Буде актуальною як ніколи – фольга на нігтях. Такий манікюр ідеально підходить для святкових подій. Якщо ви не хочете багато блиску, можна зробити дуже дрібні і красиві вкраплення фольги посередині нігтя.

Салон New Look

Кришталева крихта на нігтях

Якщо говорити про манікюр літо 2021, то основним трендом буде гарна і яскрава кришталева крихта на нігтях. Такий манікюр поєднується із градієнтом, слюдою, лунками та іншими варіаціями манікюру. Підійде і для денного пляжу, і вечірнього гламуру.

Френч

Він був і буде актуальним завжди. Але в 2021 році в моду увійде незвичайне поєднання різноманітних фарб із додаванням фольги, крихти та інших дизайнерських рішень. А також асиметрія.

Салон New Look

Мінімалізм та матовість

У 2021 році будуть модними короткі матові нігті, а також зроблені з мінімалізмом. Наприклад, ви можете вибрати різні неонові відтінки для всіх нігтів і нічого не додавати. Буде одночасно і помітно, і загадково, але без надмірностей.

Салон New Look

Розпис нігтів

Манікюр зима 2021 трендом буде вважатися гарний розпис або флористичні візерунки, особливо в білих тонах, начебто гарні снігові візерунки на нігтях.

Салон New Look

The Girls

Laqué Nails & Beauty

Ви можете легко вибрати крутого майстра манікюру та записатися до нього онлайн.

Також дивіться наш крутий зимовий ролик про трендовий манікюр, який ми знімали в салоні "Змінюйся".

Не пропускайте модні АКЦІЇ на сайті, де ми підбираємо найкращі пропозиції для вас і ви зможете зробити манікюр у хорошому салоні за приємною ціною.