Масаж обличчя – ліфтинг ефект

Зберегти молодість та природну красу якомога довше – мрія кожної дівчини. Є безліч різних ефективних методів, які допомагають боротися з ознаками старіння: апаратні процедури, ін'єкції. Одним із найнешкідливіших, але при цьому корисним і дієвим способом ліфтингу обличчя є масаж обличчя.

Ми вже пробували процедуру безопераційного ліфтингу обличчя за методикою Назарова. На цей раз ми вирішили відвідати дуже популярне місце – Майстерня масажу обличчя Sculptor. Майстер Катерина запропонувала зробити нашій чарівній гості Тетяні чудову процедуру «Wow mirror».

Вона розповіла нам про користь ручного масажу обличчя, масажу для обличчя гуаша за допомогою скребка, роликового масажу обличчя. Все це входить до процедури "Wow mirror".

"Wow mirror" - не просто легкі погладжування, а вплив на фасції, що знаходяться між м'язами. Такий масаж називається міофасціальним і працює він як хороше тренування на м'язи, тільки не тіла, а обличчя. А що відбувається з м'язами після тренувань? Вони приходять у тонус. Так і в цьому випадку - масаж обличчя, що підтягує, активно бореться проти зморшок, ідеально підходить для схуднення обличчя, чітких контурів і відсутності набряків.

Як правильно робити масаж обличчя?

Масаж обличчя «Wow mirror» складається з трьох етапів.

Перший етап – це м'яке очищення шкіри, легкий лімфодренажий ефект, масаж грудної клітки та шийно-комірцевої зони – все це підготовка до масажу обличчя, користь від якого видно вже після першої процедури.

Другий етап – безпосередньо скульптурний масаж обличчя та використання масажера для обличчя Pure Lift Pro, який надає ліфтинг для обличчя без уколів, апаратів та плазмоліфтингу обличчя. Міофасціальний масаж обличчя – унікальна процедура, яка прибирає набряки та темні кола під очима, бореться зі зморшками, покращує колір обличчя, надає чіткого контуру овалу. Перші результати видно відразу після масажу.

Багатьох цікавить, як часто можна робити масаж обличчя? Бажано пройти курс із 10-12 процедур по 2-3 масажі обличчя на тиждень. А далі можна робити масажі, що періодично підтримують.

На третьому етапі майстер вводить сироватку спеціальним ролером, потім наносять крем по типу шкіри обличчя, і закінчується все масажем для обличчя гуаша.

Чим корисний масаж обличчя?

Крім комплексу процедур у салоні краси, також можна робити самомасаж обличчя у домашніх умовах. Важливою умовою є знання, як робити масаж. Обов'язково потрібно пройти курси масажу, оскільки неправильний масаж обличчя може призвести навпаки до обвисання шкіри, а не її ліфтингу.

Якщо щодня робити масаж обличчя за 15 хвилин, вам не знадобляться інші процедури тривалий час. Тож у чому ж «сила» масажу обличчя?

Масаж обличчя покращує циркуляцію крові, відтік лімфи, тонізує та підвищує пружність шкіри. В результаті регулярного проходження курсу масажу для обличчя можна досягти наступних результатів:

- здоровий колір обличчя;

- розгладжування зморшок;

- згладження рельєфу шкіри при розширених порах шкіри;

- зменшення набряку шкіри, темних кіл під очима;

- чіткий контур овалу обличчя.

Засоби для масажу обличчя

Що використовувати для масажу обличчя? Яку олію використовувати для масажу обличчя?

Звичайно, масаж обличчя проводиться з використанням засобів, оскільки сухою шкірою це робити неможливо. Інакше можна пошкодити шкіру, а не надати користь.

Масажні засоби бувають різні:

- олії;

- крем;

- сироватка;

- гель.

Масажні засоби для обличчя повинні бути високоякісними, не комедогенними та підходити під тип та вік шкіри.

Записуйтесь на процедуру в Майстерня масажу обличчя Sculptor, а також заходьте до нас в розділ АКЦІЇ, де на вас чекають найкращі процедури від наших партнерів.