Зачіски на 1 вересня

Вже зовсім скоро коридори шкіл знову наповнюватимуться гучним заливистим сміхом і продзвенить заповітний перший дзвінок. Щоденник купили, зошити та ручки теж, час і про зовнішній вигляд подумати. Цього дня і першокласники, й випускниці хочуть справити незабутнє враження. І тут на допомогу приходять професійні руки майстрів, які створять неперевершений образ.

Ми хочемо для наших дітей лише найкращого. Наприклад, щоб дитина справила приємне враження на вчителів та однолітків і виглядала на всі 100% на лінійці.

Пам'ятаєте свої шкільні фотографії? Будемо чесні, мишачі косички та зализані хвостики виглядали непогано для того часу, але зараз є можливість урізноманітнити зачіски та зробити їх більш стильними та оригінальними. Для цього зовсім не обов'язково мучити себе і дитину, намагатися приборкати плойку або діставати з полиці бігуді. Салони надають послуги на будь-який смак: зачіски, укладання, стрижки, фарбування, макіяж та манікюр.

Перше, про що варто задуматися, це вибір зачіски. Білі бантики вже трохи зжили себе. Виглядають вони, звичайно, мило, але будь-яка модниця зверне увагу на більш трендові варіанти.
Спеціально для вас ми підібрали найкращі приклади зачісок для дівчаток від найкращих салонів краси Києва до першого вересня.

У прикладах ви побачите роботи таких салонів:

Kedr Beauty Bar

Адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 21а

Рейтинг: 4.9

Записатися

Студія краси TURMALIN

Адреса: м. Київ, вул. Васильківська, 34

Рейтинг: 4.7

Записатися

 
 

Тут створюють дивовижні та оригінальні образи на перший дзвінок. Пучки, хвости, коси, напіврозпущені локони - варіанти на будь-який смак, довжину і для будь-якого віку.

Пучки

Хто сказав, що пучок - це зачіска зроблена швидкоруч, щоб сидіти вдома в треніках та дивитися YouTube?
Все залежить від його зовнішнього вигляду та техніки створення зачіски.
Пучок виглядає дуже стильно, погляньте на приклади:


KEDR BEAUTY BAR

TURMALIN


TURMALIN 

 

Один пучок добре, а два ще краще. Такий варіант пасуватиме як старшокласницям, так і ученицям молодших класів.


KEDR BEAUTY BAR

Хвости

Перша асоціація з хвостом – банальність. Але професійні перукарі навіть із такої, здавалося б, звичайної зачіски можуть зробити “вау”. Ідеальний хвіст. Пишний повітряний. Який виглядає дуже акуратно та красиво.

 

KEDR BEAUTY BAR


KEDR BEAUTY BAR

KEDR BEAUTY BAR

KEDR BEAUTY BAR


Напіврозпущені

Для тих, хто любить, щоб волосся майоріло на вітрі, є відмінний варіант зачісок на напіврозпущене волосся. У цьому випадку, локони не лізтимуть у вічі і не заважатимуть, а сам образ вийде романтично-недбалим. Для свята першого дзвоника якраз те, що потрібно.


KEDR BEAUTY BAR

Коси

Різноманітність видів плетіння неймовірно велика. Це можуть бути як дві пишні коси, так і безліч косичок. Все залежить від смаку та спритності майстра.

KEDR BEAUTY BAR

KEDR BEAUTY BAR

KEDR BEAUTY BAR

TURMALIN 

TURMALIN 

TURMALIN 

Записуйтесь онлайн, обирайте зручний вільний час та дату. І не забувайте, що ми рекомендуємо записуватись заздалегідь, інакше всі вільні віконця можуть бути зайняті. Будьте яскравими разом із MyBeauty.