Тренди у світі брів

Що зараз у моді у «світі брів»? Яка форма брови краща, які брови вважаються красивими, а які ідеальними? Ми розповімо, на що звертатимуть увагу бровисти і які брови будуть найбільш трендовими у 2021 році.

Візажисти одностайно вважають, що брови «малюють обличчя», саме тому фахівці активно звертають увагу на те, які брови зараз модні. Дізнатися, що зараз у тренді можна у нашій крутій добірці про модні тенденції 2021 року.

Модні тенденції 2021 року

Мода 2021 диктує свої правила, але багато тенденцій залишиться з 2020. Взагалі, брови завжди займали особливе місце в бьюті-індустрії. Але такого буму, як останні 5 років на брови не було ніколи.

Якщо раніше було прийнято просто робити певну форму брів, то дизайн брів 2021 вимагає окремого підходу. Макіяж брів перетворився на щоденну рутину. Хтось хоче трохи підкреслити свої кущисті брови, а хтось їх домальовує та надає їм потрібного вигину та об'єму.

Мода 2021 диктує нам різноманітність:

Густе укладання

Кудлаті брови і не дуже густі - всі їх можна зробити більш об'ємними за рахунок мильного укладання. Береться мило і натирається спеціальна щітка для брів. А далі робиться укладання, яке за рахунок мила відразу фіксується.

Сюди ж можна і віднести модні брови 2021 із зачісом нагору. При цьому брови здаються густішими.

Невелика відмінність у тоні

Оформлення брів 2021 буде м'яким. Цього сезону бровисти не рекомендують робити контрасні брови. Брови для блондинок не повинні бути темними. Вони мають відтіняти колір. Цього сезону як ніколи будуть актуальними брови 2021, що відрізняються від кольору волосся не більше, ніж на 1-2 тони.

Природність у моді

Як зробити модні брови 2021 року? Не робіть нічого. Точніше, майже нічого. Модним буде використання гелю та щіточки для брів лише для того, щоб надати їм форми. Особливо такий тренд на брови пасуватиме тим, хто має густі, не світлі брови.

Вологі брови

Вологість актуальна у всіх сферах мейку. І брови вона не оминула. Обирайте гель і робіть укладання брів із сяйвом та мерехтінням.

Брови без кольору

Для найсміливіших можна брови знебарвити. Не кожна ризикне. Але це хіт сезону, який допомагає наголосити на інших рисах обличчя.

Якщо ви бажаєте знайти хорошого бровиста, пропонуємо до ваших послуг наш сайт. Кращі фахівці та запис онлайн чекають на вас.

Форма та колір брів: на що звернути увагу?

У трендах природність у багатьох аспектах. Тому, якщо вас турбує, як зробити товсті брови, розслабтеся. Часто візажисти пропонують лише підкреслювати те, що є. Темні брови, світлі брови в моді на сьогоднішній день, якщо це ваші природні відтінки.

Популярною формою брів вважатиметься луки з вигином. Різкі перепади як галочок пішли у минуле. Нині у моді м'які переходи.

Ще один цікавий тренд - це прямі брови, як і гейш. Такі брови також пом'якшують риси обличчя.

Ще раз наголосимо, що варто вибирати природність. Ті брови, якими вас нагородила природа, найкраще вам підходять. Можна лише трохи підкреслювати колір або їхню форму.

Татуаж або природні брови

Як ви зрозуміли, править балом 2021 у світі б'юті індустрії природність: натуральні густі брови, відтінки, які вам подарувала природа. Мода на природні брови ще довго не залишить нас.

Але це не означає, що татуаж не в моді. Чи актуальний татуаж брів? Так! Сучасний татуаж 2021 може виглядати природно, красиво та доглянуто, створюючи для вас ідеальні брови.

Вибрати хорошого майстра перманентного макіяжу можна за допомогою нашого сервісу.

Поради бровистів щодо догляду за бровами

Бровисти пропонують працювати з текстурами: вибирайте гель, укладання милом, додайте прозорий блиск.

Нехай ваші брови відповідають кольору вашого волосся і будуть плюс-мінус у потрібному відтінку та підтоні. Особливу увагу приділяйте холодним та теплим відтінкам і не змішуйте їх.

І робіть брови на самому кінці макіяжу, підкреслюючи їх.

FAQ

Як зробити модні брови?

Максимально працювати з тим, що у вас є, наголошуючи на вашій природності.

Що робити, щоб брови були густішими?

Використовувати мильне укладання та робити укладання із зачесом за допомогою щітки та гелю.

Як зараз модно фарбувати брови?

Брови повинні відрізнятися від кольору волосся максимум на 1-2 тони.

Як зробити красиві брови білявці?

Не використовувати темні відтінки. Підкреслювати дані світлими тонами тіней, олівців та гелем.

Хочете почитати про інші тренди? До вашої уваги Тренди педикюру 2021, Тренди макіяжу 2021, Тренди манікюру 2021.