Нові б'юті-тренди

2020 рік був складним роком і для б'юті-індустрії. Під час пандемії багато хто переходив на різні домашні процедури, використовував натуральні компоненти та приділяв увагу здоров'ю, безпеці. Тому, однозначно, напрямок clean beauty буде розвиватися і набувати все більшої популярності. Але до чого варто готуватися? Що буде у тренді у 2021 році? А що піде на другий план?

Сьогодні Олександра Погорєлова, керівниця MyBeauty, вирішила поділитися з користувачами порталу своїми роздумами про тренди та майбутнє б'юті-індустрії. Олександра щодня працює з провідними фахівцями у сфері краси та знає б'юті-життя зсередини.

Чим цікавилися жінки у б'юті-сфері у 2020 році?

Основний вік жінок, які активно обговорюють останні тенденції у сфері краси, становить 25-34 роки. Це не означає, що саме ця категорія найбільше купує чи користується, але вона найбільше активно цікавиться та обговорює.

У 2020 році жінки звертали увагу на якість продукції, від дизайну та упаковки до її складу. Велика увага приділялася впливу інгредієнтів на здоров'я. А ще жінки почали звертати увагу на подачу реклами та її екологічність.

Так у 2020 було кілька скандалів, коли реклама мала токсичний чи сексистський характер. Це викликало величезну кількість негативних емоцій у користувачів у соціальних мережах.

Також жінки стали менше цікавитись процедурами, які робляться на тривалий час, такі як збільшення губ, мікроблейдинг, філери. І, навпаки, зросла зацікавленість такими процедурами як масаж гуаша, біоревіталізація.

Активно користувачі цікавилися природним, денним та монохромним макіяжем, а також технікою нанесення макіяжу – бейкінг. У 2020 році великою популярністю користувався вечірній макіяж, причому в яскравих тонах з використанням незвичайних кольорів, таких як жовтий. І, взагалі, глітери, хайлайтери, шиммери та сяючі тіні не здавали своїх позицій.

Що у складі косметики?

Як ніколи, 2020 року користувачі активно цікавилися складами косметики. На перший план виходить турбота про себе та своє здоров'я з довгостроковою перспективою.

У світі активно набирає тренд використання натуральних компонентів та боротьба за екологію. Незважаючи на це, виробники косметичних засобів продовжують використовувати штучні компоненти. І на це жінки почали звертати увагу.

До шкідливих інгредієнтів користувачі відносили сульфати, силікони, формальдегід, парабени, тальк, синтетику, фталати, фторид та інші. Крім загального розуміння негативного впливу здоров'я, жінки відзначали про реакцію шкіри, волосся та організму на ці компоненти.

Так, багато хто ділився скаргами на почервоніння, свербіж, звикання, підвищення жирності та інші неприємні симптоми, які ніхто не хоче відчувати після використання косметичних засобів. Адже хочеться відчувати і виглядати красиво, а не боротися з побічними та неприємними ефектами.

Крім шкідливих компонентів, користувачі активно обговорювали корисні складові, куди слід звертати увагу. Найчастіше говорили про колаген, антиоксиданти, токоферол, кокос, алое віра, ретинол, гіалуронову кислоту, арганове масло, жожоба та інших.

Багато в чому на тенденції у сфері краси вплинула пандемія Covid 19. І тому дорогі процедури почали робити рідше, такі як збільшення губ, використання ботоксу, дорогі фарбування та сфера СПА-послуг. Але до весни потихеньку користувачі знову починають цікавитися масажами для тіла та обличчя.

А поки дивіться розділ АКЦІЇ на нашому сайті та наш ютуб канал, де ми розповідаємо про різні процедури в салонах краси міста Києва.