Модні відтінки губної помади

Якщо вам подобаються тренди, ви хочете завжди бути на стилі, вам цікаво, який колір модної помади в 2021 році, то ця стаття для вас. Звичайно ж, напередодні теплого сезону ми підготували добірку модних відтінків помади 2021.

Якщо ви хочете урізноманітнити макіяж, то саме час розібратися в модних губних помадах 2021. І найцікавіше, все повторюється і на подіумах ми знову спостерігаємо все те, що було в тренді колись. І поки ми визначаємо модні відтінки помад, у хітах знову виявляються блиски. Хто б міг подумати, що після 2000-х вони знову набудуть популярності. Але ніколи не кажи ніколи.

Ми вже писали про тренди макіяжу: що буде модно в 2021 році, також ви можете почитати про 6 помилок у макіяжі, які старять. А зараз розбиремо тренди помад 2021 року.

Які тони помади будуть модними?

Відтінки червоної помади ніколи не втратять своєї актуальності. Це вічна класика, як чорні штани чи маленька чорна сукня. Модний цього сезону класичний червоний можна зустріти на показах весна-літо 2021.

Якщо ви хвилюєтеся, що такий відтінок червоного не ваш, нічого страшного. Вибирайте відтінки помаранчевого чи вишневого, і виблискуйте, якщо помада вам підходить та доречна до стилю.

Тому що до модних помад весна-літо 2021 року включили винний відтінок у палітрі від стиглої вишні до сливових нот. Цього року винний відтінок може виглядати майже темним і в цьому його шик.

До речі, суто чорна помада теж у тренді цього сезону, особливо буде модною помадою осені 2021 року.

З цікавих модних кольорів помади весни 2021 можна відзначити золотисті відтінки. Так, ви не почули. Чисте золото входить у моду. У тренді – металеві відтінки золота. Проблема в тому, що досягти такого ефекту поки складно за допомогою однієї помади, але ми віримо, що скоро компанії випустять цей хіт сезону. А поки що можна експериментувати і змішувати.

Модними відтінками помад весна-літо будуть неонові всіх забарвлень: сині, зелені, блакитні, рожеві – вибирайте матові відтінки або блиски, вмикайте впевненість і блищать.

І як ми вже писали вище, в моду повертаються прозорі блиски, які допомагають зробити акцент на очі. Прозорі блиски - лідери візажистів в 2021 році. Більше того - вони пасують максимально всім. Можна знайти засоби, які надають ефект збільшення і м'якої ніжності губам.

Підбиваючи підсумки, можна розділити відтінки на групи

Модні помади весна-літо 2021

- червоний;

- ягідні;

- бордові;

- неонові.

 

Модні помади осінь-зима 2021

- металік;

- винний;

- коричнева гама.

 

Помада для брюнеток 2021

- гама червоно-бордових відтінків;

- фуксія;

- рідкий металік.

 

Помада для блондинок 2021

- бордовий;

- прозорі блиски.

Для шатенок цьогорічні візажисти рекомендують відтінки, як і для блондинок: червоні, прозорі.

А ось рудим слід уникати матових відтінків, але можна грати в образі червоними та бордовими помадами.

Бажаєте підібрати свій відтінок помади? Зробити крутий макіяж? Записуйтесь до наших візажистів онлайн!