Модні форми нігтів

Слідкуєте за останніми новинками? Любите дізнаватися про тренди першими? Тоді для вас найактуальніша добірка нового зі світу моди. На цей раз мова піде про форми нігтів. Так, навіть тут, у манікюрі, тренди не обмежуються вибором кольору лаку.

Загальна інформація про догляд за нігтями на руках

Догляд за нігтями важливий для кожної дівчини. Хтось любить шеллак, хтось гель-лак, деякі дівчата надають перевагу довгим та нарощеним нігтям, а хтось просто робить гарний манікюр. Існує безліч форм нігтів. Вибір лише за вами. І сьогодні ми розповімо вам про тренди у формі нігтів.

Тренд форми нігтів 2021

Форма нігтів під цікавою назвою «труни» вважається ультрамодною з того часу, як Кайлі Дженнер ввела в моду цей тренд. Якщо ви любите довгу форму нігтів, то "труни" не поховають ваш стиль.

Овали - це стара добра класика, хоча зараз її краще носити на широких нігтях і краї робити більш округлими.

Якщо форма нігтів коротка, краще, ніж форма «квадрат» навряд чи знайти. Чому краще носити на коротких нігтях? Тому що на довгих нігтях куточки часто ламаються, і краще надавати перевагу іншій формі.

Квадровали – здавалося б «не вашим – не нашим», але насправді ця форма зараз вважається найкрутішою.

Стилет - дуже модна форма, але не кожна має сміливості спробувати її носити. Стиліст рекомендують ризикувати і пробувати цей тренд у 2021 році.

Мигдалеподібна форма повторює форму всіма відомого мигдалю.

Загострена форма – унікальна форма, яка підійде лише тим, у кого нігті товсті та міцні.

Актуальна довжина нігтів 2021

Ось тут ви можете не переживати. Якщо ви любите довгі нігті - носіть їх і вибирайте хоч стилети, хоч мигдалеподібні форми.

Якщо ж ви любите короткі та зручні форми нігтів, то квадратні та овальні – будуть саме те, що треба.

Якого кольору зробити манікюр у 2021 році

Якщо ви хочете бути в тренді 2021 року, то надавайте перевагу червоному, фіолетовому, бузковому, бордовому, вишневому, бірюзовому та темно-синьому лаку. Також віддавайте перевагу відтінкам шоколаду, теракоту та смородини.

Де зробити модний манікюр

Якщо ви хочете зробити круту форму нігтів, класний та безпечний манікюр із найстильнішим дизайном, то ми пропонуємо вам записатися онлайн через наш сайт.

У нас зібрані найкращі фахівці з манікюру з рейтингами та чесними відгуками.