Модне фарбування волосся

Весна – час яскравих змін. Навіть не так, як влітку та восени, хочеться оновитися: купити новий гардероб, записатися на курси, зробити весняний манікюр та педикюр і, звичайно ж, душа потребує змін для волосся. Хтось вирішується тільки на стрижку, а хтось прагне дізнатися про нові тренди у фарбуванні волосся.

Яким буде модний колір волосся весна-літо 2021? Звичайно, це не може бути один відтінок, оскільки ми всі різні. Давайте розберемося у найпопулярніших видах фарбування волосся. А після цього виберемо крутого майстра-перукаря, щоб записатися до нього онлайн для консультації та фарбування.

Останні тренди трохи змінилися у 2021 році, хоча кардинального повернення до хімії для волосся, звичайно ж, не буде. Розкажемо вам про кілька модних фарбування, а точніше – про техніку.

Останні тренди фарбування волосся

Air Touch

Гарним фарбуванням Air Touch можна милуватися вічно. Суть методу полягає в тому, що коріння залишається не зворушеним, а потім починається фарбування від темніших до світліших відтінків до низу. Відтінки повинні красиво поєднуватись і плавно перетікати один в одного.

Ця техніка складна, і довірити її виконання слід професіоналам своєї справи, знайти яких можна за допомогою нашого сайту.

 

Величезний плюс техніки Air Touch - можливість не так часто з'являтися у перукаря. Адже основною проблемою в фарбуванні волосся є постійно відростання коренів. І якщо при звичайному фарбуванні – це проблема, і вже за місяць-півтора потрібно йти на повторне фарбування. То для техніки Air Touch це вже не проблема.

Тренд фарбування 2021 в цій техніці буде відхід від ненатуральних відтінків до спокійніших.

Омбре

Для нефахівців більшість технік дуже схоже. Так багато хто вважає, що омбре - легша версія Air Touch. Також необхідно плавно переходити з одного відтінку в інший, коріння залишається не фарбованим.

 

Color Studio #1

Омбре застосовується не тільки на темне волосся, а й на русяве. І пасма відокремлюються не феном, як за техніки Air Touch.

Основним мінусом фарбування омбре можна назвати лише освітлення пасм, якщо хочеться кардинально змінити колір. А освітлене волосся завжди вимагає більш ретельного догляду.

Шатуш

За назвою здається, що це якийсь яскравий та кардинальний вибух. А насправді - це вміле підкреслення вашого власного кольору волосся. Деякі пасма просто здаватимуться злегка вигорілими. Образ буде модним, а волосся – природним. Чи це не мрія кожної сучасної дівчини?

 

New look

Балаяж

Всіми улюблена техніка балаяж набуває нових нюансів. Так у тренді природність та якась недбалість. Також дотримується плавність переходів. Поєднувати можна максимум три відтінки різних гам кольорів.

Філософія краси

Нові тренди у фарбуванні волосся

Для блондинок

Фахівці рекомендують дівчатам блондинкам м'які фарбування, які поглиблюють їхній власний відтінок.

Для брюнеток

Для брюнеток, які мріють стати блондинками, але ніяк не можуть зважитися на повне перетворення, ідеально підійде техніка Air Touch.

Для русявого волосся

Ідеально підійде фарбування технікою омбре. Це допоможе залишити гарний натуральний колір, але при цьому додати якоїсь яскравості та стилю.

Для рудого волосся

Стилісти рекомендують вибирати техніку шатуш. Хоча вона підійде не тільки для рудоволосих, а й для блондинок, брюнеток. Це універсально та дуже красиво.

Як доглядати волосся після фарбування?

Догляд для натурального волосся та волосся після фарбування відрізняється. Важливо вибирати засоби для волосся, які призначені саме для фарбованого волосся, а далі вже для сухого, ламкого, жирного і враховувати інші характеристики. Крім шампуню та бальзаму, обов'язково потрібно буде додати маску та сироватку для волосся.

Підібрати правильний догляд краще у фахівця.

Ми відбираємо для вас найцікавіші новинки та тренди сезону. Читайте модні відтінки губної помади 2021 та тренди педикюру 2021.