Ідеї літнього педикюру

Звичайно, про манікюр ви знайдете більше статей, добірок фотографій та різних ідей, але коли, як не влітку обговорювати класні ідеї педикюру? Адже це саме та пора року, коли ваші ніжки всім видно і можна хизуватися, показуючи свій гарний педикюр.

Для педикюру існує безліч крутих ідей – всі їх можна реалізувати за допомогою майстрів. Якщо ви шукайте у Києві хорошого майстра педикюру, то на MyBeauty у вас є можливість записатися онлайн на педикюр до найкращих майстрів. А тим часом ми підкинемо вам кілька трендових ідей цього літа.

Ромашки

Взагалі, тема різних квіточок набирає влітку максимальну актуальність та популярність. Цього сезону дух захоплює від ромашок на пальчиках. Причому основа може бути будь-якого кольору, хоча неонові та яскраві відтінки у фаворитах.

У стилі тай-дай

Можна позначити як райдужний принт, а виглядає це дуже красиво – як різнокольорові смачні хмарки із цукрової вати. Таке точно для моря, пляжу та літніх спекотних днів!

Різноцвіття

До речі, про райдужні кольори, у тренді залишається педикюр, коли кожен ніготь фарбується різним кольором і в результаті виходить такий райдужний мікс. До такого педикюру не складно підібрати одяг, бо пасуватиме абсолютно все.

Лимонний пиріг та белліні

Які смачні відтінки – у моді лимонний колір у різних варіаціях, до речі, і з малюнками лимончиків також. А ось колір коктейлю белліні – це щось новеньке та дуже яскраве. Для сміливих та зухвалих.

Космос

Різні відтінки фіолетового, чорного, блискіток – окремо чи всі разом, коли це нагадує гарне зоряне небо та безкрайній космос – ось що популярне цього літа.

Вибирайте яскраві принти, відтінки, цікаві фактури та експериментуйте цього літа – іншого такого вже не буде!