Градієнтний манікюр – нова класика дизайну нігтів

Градієнтний манікюр не дивлячись на простоту виконання, ось уже кілька років не втрачає своєї популярності і виглядає дуже ефектно. Перевага цього манікюру в тому, що він підходить для будь-якого випадку і чудово виглядає навіть на коротких нігтях. У статті ми розповідаємо про види та техніки градієнтного манікюру.

Градієнтний манікюр - це вид манікюру, при якому створюється плавний перехід від одного відтінку до іншого. Найчастіше він складається із двох кольорів, але можна поєднувати і більше. Органічно виглядає трохи більше чотирьох відтінків. Градієнтний манікюр, або як його ще називають омнік, деград, можна поєднувати з різним дизайном (стрази, розпис, малюнок).

Ідеї градієнтного манікюру

Види та стилі градієнтного манікюру

Розрізняють такі види градієнтного манікюру як горизонтальний, вертикальний та з переходом – це вважається класикою. Однак зараз виникає дедалі більше видів такого манікюру.

Найпростішою технікою вважається градієнт із переходом відтінків. Для цього потрібно 5 різних відтінків одного кольору. Фарбуємо кожен ніготь по черзі різним відтінком (від мізинця до великого), в такий спосіб вийде почерговий перехід кольору від одного нігтя до іншого.

У чому задумка горизонтального градієнту?

Ідея в тому, щоб створити перехід кольорів плавно на нігті від початку кутикули до кінчика. Колір може бути різним, від подібних відтінків до абсолютно контрастних. У такому разі можна отримати ніжний манікюр або яскравий та оригінальний, все залежить від вашої фантазії.

При нанесенні градієнту горизонтально допустиме використання двох, трьох та більше тонів. Тільки потрібно пам'ятати, чим більше тонів використовується, тим контрастнішим буде перехід кольору на нігтях і навпаки, чим менше, тим плавнішим буде перехід.

Вертикальний градієнт

Вертикальне нанесення градієнта характеризується знову ж таки плавним переходом від одного відтінку до іншого. Відмінність тільки в тому, що відтінки змінюються вертикально. Варіантів вертикального покриття досить багато.

Наприклад, нестандартно виглядає манікюр, коли один ніготь пофарбований в один відтінок, на іншому градієнт переходить в інший колір, наступний ніготь фарбується відтінком переходу, і на черговому нігті знову робиться перехід. Так вдасться в градієнті поєднати три чотири і навіть п'ять кольорів.

Змінюваний градієнт

Для градієнтного манікюру можна застосувати термо-лаки для нігтів, їхня особливість у тому, що при зміні температури лак змінює відтінок і Ваш градієнтний манікюр виглядатиме інакше.

Манікюр у техніці градієнта поєднується добре і з іншими техніками: красиво та цікаво виглядають френч та омбре, градієнт та місячний манікюр. Привабливо виглядає кольоровий омбре з білою основою, і навпаки.

Кольорові гами манікюру омбре

Різні поєднання з червоним відтінком виглядатимуть яскраво, проте нюдові відтінки пом'якшують яскравість червоного кольору.

Найбільш затребуваним відтінком є перехід із білого в натуральний колір, що чимось нагадує френч. Перевага цього відтінку в тому, що він універсальний і виглядає елегантно та акуратно.

Контраст до натуральних тонів складають поєднання червоного та чорного тонів у техніці градієнта. Такий манікюр буде зухвалим та екстравагантним. У той час як комбінація чорного та білого тонів зробить ваш образ суворим та стильним.

Рожеві тони в манікюрі завжди обирали для створення більш ніжного та жіночного образу. Градієнт з рожевими відтінками можна наносити сміливо як в літній період, так і в зимовий.

У градієнтному манікюрі також можливе використання блискіток.

Для повсякденного манікюру чудово підійдуть пастельні відтінки з матовим покриттям.

Як підібрати градієнтний манікюр до довжини нігтів?

На коротких нігтях градієнтний манікюр чудово виглядає у будь-якій кольоровій гамі. Також до коротких нігтів завжди підійдуть малюнки, такий манікюр виглядатиме особливо. Відмінно підійде для дизайну манікюру градієнта на коротких нігтях молочна основа. Такий манікюр буде виглядати не надто яскраво і навіть дуже стильно, за бажання можна також додати стрази, наклейки або блискітки, але не перестарайтеся.

На коротких нігтях градієнтний манікюр вийде дуже ніжний і жіночний при використанні коралового або блідо-рожевого з переходом у білий відтінок або навпаки.

Для довгих нігтів більше підійдуть не надто яскраві відтінки, яскраві можна застосовувати для особливих випадків (день народження, весілля, новий рік). Якщо використовувати спокійні відтінки, то манікюр на довгих нігтях вийде гарним красивим. Також вдало підійде для довгих нігтів молочний градієнт.

Для поціновувачок яскравого манікюру чудовим рішенням стануть наклейки, малюнки, блискітки. Також для довгих нігтів підійде манікюр з акцентом на кінчики, це буде досить стильно і незвичайно. З яскравими відтінками потрібно бути обачним і продумувати їхнє поєднання, наприклад, добре виглядатиме червоний з чорним, або насичений синій з блідо-блакитними відтінками.

У манікюрі основним трендом все ще залишається природність, проте багато сміливих модниць віддають перевагу гострим довгим нігтям. Цьому нема чого дивуватися, тому що на таких нігтях можна виявити всі свої сміливі фантазії. Але треба не перестаратися, щоб манікюр виглядав симпатично, а не зухвало.

Техніка виконання манікюру омбре

Градієнтний манікюр є одним із найбільш затребуваних у сучасних панянок. Він захоплює своїми оригінальними ідеями, стилями, універсальністю, різноманітними варіаціями відтінків. А найголовніше те, що манікюр омбре можна зробити як в салоні, так і в домашніх умовах, завдяки нескладній техніці.

Які необхідні матеріали та інструменти для створення градієнтного манікюру? Отже, необхідно придбати: набор для манікюру (оскільки перед градієнтом необхідно прибрати кутикулу і відшліфувати поверхню нігтьової пластини); гель-лаки різних кольорів та відтінків; тонка кисть, поролонова губка, фольга, базове та фінішне покриття для нігтів; пензлики; лампи для сушіння нігтів.

Хід виконання манікюру градієнт:

⦁ Провести гігієнічний манікюр (прибрати кутикулу, відшліфувати поверхню, надати форму нігтям);
⦁ Покрити базою нігтьові пластини для захисту нігтів та більш тривалого збереження манікюру;
⦁ Обираємо техніку та відтінки чи поєднання відтінків для створення градієнта;
⦁ Наприкінці покриваємо спеціальним лаком (фінішне покриття) та сушимо нігті під лампою.

Виконання градієнта пензлем

Такий вид градієнта виконується зазвичай віяловим пензлем, який робить перехід кольорів плавним (можна також користуватися пензликом круглим невеликим або плоским, але більшим за шириною). При густому гель-лаку пензлик необхідно попередньо опустити у спеціальний очисник (клінсер).

За допомогою такої техніки градієнт виходить насичений та прекрасний. Перевага такої техніки в тому, що немає перевитрати лаку гелів, і не потрібні захисні засоби навколо нігтьової пластини. З недоліків - потрібно деякий час щоб створити такий манікюр.

Як створити градієнт губкою

Ще один спосіб для виконання плавного переходу одного набряку в інший взяти звичайну губку або спонжик. У даному випадку гель лак наносять на спонжик або губку, а розмивання кольору можна зробити спеціальною дерев'яною паличкою. Губку наносимо на підготовлені нігті і в такій кількості, доки не буде необхідної товщини покриття.

Перевага техніки - простота у виконанні, і не тривала за часом, проте йде великий перевитрата матеріалу (гель-лак). Також з недоліків можна виділити те, що перехід буде не таким плавним, а також необхідно подумати про захист бічних поверхонь нігтів.

Градієнт за допомогою аерографа

Градієнтний манікюр за допомогою аерографа вважається найшвидшою та зручною технікою. Для цього потрібен апарат аерограф, за допомогою якого і створюються різні переходи з різними відтінками і квітами.

За такої техніки використовуються акрилові фарби на водній основі. Сохне такий манікюр без лампи. З недоліків: такою технікою можна скористатися тільки в салоні, оскільки сам аерограф дорогий.