5 головних б'юті-трендів літа

Хто не любить літо, нехай перший відмовиться від черешні! А якщо серйозно, то літо – це не просто море, сонце, пляж, а й можливість одягатися легко, відчувати себе і посміхатися світу просто так. А ще влітку дуже хочеться змінюватись і пробувати щось нове. Які ж тренди можна приміряти влітку 2021 року?

Ми вже писали про літні тренди в одязі, які роблять стрункими всіх, і якщо ви не читали, то обов'язково загляньте і зауважте собі щось в гардеробчик. А сьогодні ми поділимося саме б'юті-трендами, які зроблять вас неповторною цього літа хоч на вечірці біля води, а хоч і в офісній спеці.

Аксесуари для волосся

Sashuliafw

Влітку справді буває спекотно і аксесуари будуть дуже актуальними. Причому в моду повернулися всі: і шпильки, і гребені, і оксамитові резиночки. Вибирайте все, що завгодно для волосся, головне, яскравого кольору і ви будете в центрі уваги. Навіть якщо ви любите відверто дитячі аксесуари - цього літа можна все.

Недбале укладання

Kitx, весна-літо 2022

Будемо чесні, влітку зовсім не хочеться робити акуратні, загладжені зачіски. А ось ефект щойно помитої голови, легких і розпатланих локонів – це саме воно! Як вам такий тренд? На мою думку, ідеальний, всі б такі. Тільки будь обережна, щоб не втратити цю тонку грань, між легкою та чарівною недбалістю та явною неакуратністю.

Рожеві рум'яна

Якщо ви ще не встигли звикнути до бронзових рум'ян, то саме час переключитися на альтернативний варіант - ніжні рожеві. Вабні, легкі, вони створюють серпанок природності та натуральності. Відчуйте себе «дівчинкою-дівчинкою» і насолоджуйтеся цього літа на повну!

Червона помада

 width=Ortalelimeleh1

 

Ви запитаєте: "а хіба вона виходила з моди?" Ні, але цього літа, вона просто на піку популярності. Більше того, ви можете вибрати відтінок, який підходить саме вам і хизуватися, як Мерлін Монро «У джазі тільки дівчата». Стигла вишня, грайливо кораловий, пристрасний червоний, сексуальний черешневий - вибір за вами! Вибирайте свій червоний і будьте неперевершені.

Кольорові стрілки

Ericaswn

Стрілки – це вишукано, сексуально і завжди трохи зухвало. Але чорні стрілки зовсім не для літа. Різнокольорові – саме воно! Цього літа модно все, що вміщується у кольори веселки: рожеві, салатові, блакитні. А може, ви хочете золоті стрілки? Не стримуйте себе.

А якщо ви ще не навчилися фарбувати стрілки, то вам кілька рішень:

- купити трафарет;

- піти на курси візажу;

- записатися до наших найкращих візажистів.

Сяйте цього літа і пам'ятайте, що ви чарівні! А ми завжди раді записати на послуги краси онлайн!