Зачіски, які молодять

Жінці у будь-якому віці хочеться виглядати доглянуто, красиво та молодо. Дуже приємно, якщо це можна зробити з правильно підібраним доглядом, макіяжем і, звичайно, стрижкою або зачіскою. Сьогодні ми розповімо, як можна підкреслити свою красу і скинути кілька років за допомогою правильно підібраної стрижки та зачіски.

Загальна інформація про стрижки та важливість їх підбору

Стрижки, які молодять жінку – це насамперед стрижки, які їй пасують. Хороша стрижка і правильне укладання можуть «скинути» років 5-10 без праці, без ін'єкцій та інших процедур, що омолоджують. Тому розповімо сьогодні про декілька стрижок та зачісок, які можуть омолодити вас за кілька годин.

Підбір стрижки за типом обличчя

Давайте будемо чесні, є стрижки, які молодять круглу форму обличчя, і вони ніяк не підійдуть квадратному обличчю, як і стрижки, які молодять овальне обличчя, будуть підходити певним людям. Тому нижче ми наведемо список стрижок та зачісок, які омолоджують, але потрібно підібрати у хорошого майстра.

Знайти хорошого перукаря буває складно. Але ми подбали про це та відібрали найкращих перукарів на нашому сервісі. Вибирайте потрібний район, дивіться рейтинги, читайте відгуки та записуйтесь до обраного фахівця онлайн.

 

Короткі стрижки які молодять

 

Боб

Зі стрижок після 60, які молодять, ми рекомендуємо боб. Відмовтеся від рівних ліній і зробіть рвану, нерівну стрижку. Якщо при цьому ще трохи висвітлити деякі пасма, то можна візуально відвернути увагу від недосконалостей обличчя та вікових змін. А якщо вам пасує чубчик, то тоді не забудьте і його до цієї стрижки.

 

Піксі

Вважається молодіжною стрижкою і тому підходить для омолодження. Але тільки в тому випадку, якщо ваше волосся густе, череп наближений до ідеального, а носити стрижку ви будете трохи недбало. Тоді чекайте безліч компліментів і нове дихання.

Стрижки на середню довжину волосся, які молодять

Зачіс назад

Поговоримо про зачіски після 50, які молодять. Однозначно - це зачіс назад, може бути з хвостом, може бути розпущене волосся. Так подовжується шия і відкривається погляд, але такі зачіски підходять не всім, в основному – для овального обличчя та трикутного.

 

Каре

Ніколи не вийде з моди каре – модна стрижка, що молодить. Ця стрижка може бути короткою або подовженою. Носіть її трохи недбало, щоб позбутися дорослої консервативності.

Довгі стрижки, які допоможуть виглядати молодше

Які ж стрижки після 40 молодят? У суспільстві – це вік молодості та світанку сил в жінок, можна носити будь-які стрижки. А ось серед зачісок однозначно можна виділити такі:

 

Локони

Гарне укладання з кучерями надає образу романтичності і завжди омолоджує її володарку. Такий образ свіжий, яскравий та безпосередній. А якщо вам ще й пасує чубчик, то можна приховати і дрібні зморшки на чолі.

 

Кучері

Ще одне молодіжне віяння, яке підходить і старшим дамам.

А якщо Вас цікавить питання "Який колір волосся допоможе виглядати молодшим?" – ми підготували для вас окрему статтю про фарбування волосся "Модне фарбування волосся 2021", яке буде модним цього року. Вибирайте модну стрижку та фарбування та сяйте на максимум у 2021 році з MyBeauty.