Які помилки в макіяжі ти робиш?

Гарний макіяж – це не просто творчість, це вміння, навички та відточування техніки. Щоб макіяж виглядав виграшно, не розмазувався, тримався добре весь день, ми підемо від зворотного та розповімо вам, яких помилок варто уникати у макіяжі.

Занадто багато туші

Красиві та довгі вії розплющують очі і роблять погляд виразнішим. Але для отримання такого ефекту не варто наносити кілька шарів туші. Достатньо купити хорошу туш для очей і правильно її наносити - від основи до кінчиків вперше, і вдруге - підкручуючи вії, щоб їх підняти. Тоді вії виглядатимуть природно, а не "наляписто".

Ще один спосіб зробити вії красивими, підкрученими – це ламінування. Ми докладно розповіли у статті про ламінування вій, тому читайте та надихайтеся на нові процедури. Знайти майстри також можна за допомогою нашого сервісу. Ми вже відібрали найкращих лешмейкерів.

Використовувати сухий спонж

Багато хто полюбив б'юті-блендери і перестали користуватися пензлями для нанесення тону. Найпоширеніша помилка – використовувати його у сухому вигляді. У жодному разі не можна так робити. Змочіть блендер холодною водою та відіжміть. Після цього використовуйте для нанесення тону. Тоді він ляже максимально рівно.

Олівець для брів

Так, і ще раз так – це помилка. Олівці для брів чудово підійдуть, якщо вас фарбує професіонал. І те, візажисти вважають за краще використовувати тіні, гелі, але не олівці. Їх потрібно вміти розтушувати і до того ж часто вони бувають занадто жирними. Тому вибирайте спеціальні засоби для брів, якими легко користуватись.

Погано приховуєш синці

По-перше, варто обирати консилер, який підходить під колір шкіри та тонального крему. Інакше під очима замість синців можуть опинитися два світлі кола.

По-друге, не варто використовувати коректор або консилер лише під очима. Не забувайте про перенісся та область до внутрішнього кута ока. Саме звідти й утворюється синюшна тінь.

Олівець для губ

Ні, звичайно, він потрібний, але не забувайте його розтушувати. Якщо у 90-х це було модно, то у 2021-му це не прийнятно. Олівець треба трохи розтушувати, тим більше зараз такий макіяж вважається трендом.

Як використовувати пудру?

Ніколи не припудрюйте обличчя до макіяжу. Ми не знаємо звідки пішов цей міф, але досі є ті, хто вірить, що за допомогою пудри для макіяжу можна зробити його більш стійким. Ні, стійкішим його зроблять спеціальні засоби. А так він просто не нанесеться і пересушить шкіру.

І не треба пудрити все обличчя. Достатньо лише Т-зону припудрити та нанести хайлайтер.

База під тіні

Про цю базову помилку хочеться ще раз нагадати. Якщо ви наносите тіні, рідку підводку, не забудьте про основу. Інакше ризикуєте до вечора побачити не гарний макіяж на очах, а розмазані залишки, що скотилися.

Якщо знаєте ще грубі помилки у макіяжі, пишіть нам і ми обов'язково зробимо ще одну добірку.