Як звузити пори?

Кожна дівчина мріє про чисту, красиву та гладку шкіру на обличчі. На це витрачається багато зусиль, часу та грошей. Щоб шкіра здавалася максимально гладенькою, необхідно звузити пори на ній. Їхній розмір багато в чому має генетичний характер, але зробити менш помітними - нам під силу!

У косметології існують різні способи звузити пори. Повністю прибрати пори на обличчі неможливо, оскільки через них відбувається вихід сальних залоз та «дихання» шкіри. Але зменшити широкі пори цілком реально за допомогою різних лайфхаків, про які ми розповімо вам у цій статті.

Як зменшити пори на обличчі?

Наведемо приклад кількох правил, дотримуючись яких можна візуально прибрати чорні точки і звузити пори обличчя досить швидко.

Якісно вмивати обличчя

Розширені пори часто пов'язані з активною роботою сальних залоз. Щоб звузити пори, необхідно підібрати якісну умивалку та вмиватися двічі на день: вранці та ввечері. Обирайте засоби, які не пересушують шкіру, а навпаки пом'якшують її та містять натуральні компоненти.

Мити пензлі щодня

Пензлі, які використовуються для макіяжу необхідно мити відразу ж, щоразу після використання. Насамперед, це необхідно для антибактеріального ефекту. Дуже важливо, щоб бактерії не потрапляли в пори та не розмножувалися там. Тому що саме це призводить до розвитку запалень на шкірі.

Використовувати праймер

Перед нанесенням макіяжу: пудри, тонального крему обов'язково потрібно нанести праймер, який створить базу під макіяж і стане основою - ґрунтовкою. У такому разі пори менше забруднюватимуть і забиватимуться.

Зволожувати шкіру

Але перед праймером необхідна звичайна бьюті рутина для шкіри та поповнення вологи. Щоб шкіра стабілізувалася та виділяла менше себуму, вона має бути залишково зволожена. Зневоднена шкіра виглядає погано, почувається також і виробляє більше шкірного сала. Чим краще зволоження – тим менше пори.

Захищати шкіру

У кожній статті про шкіру, неважливо, про жирний тип або сухий, про правила догляду навесні або взимку, ми пишемо про те, що не варто забувати про захист шкіри від сонця. Тому що це призводить до зневоднення та, відповідно, посилення вироблення шкірного сала.

Чи можна прибрати пори на носі?

Ми розповіли про те, як зменшити пори в домашніх умовах, лише дотримуючись правил догляду за шкірою з широкими порами на носі та щічках. Але відповідаючи на запитання, чим можна звузити пори на обличчі, перший пункт - це професійна чистка обличчя у косметолога. Також косметолог може призначити пілінги для шкіри, які допоможуть звузити пори.

Пори потрібно очищати, а потім застосовувати правильний догляд. У комплексі це дає розкішний результат. Вибрати хорошого косметолога можна за допомогою нашого сайту. Просто вбивайте ваш район і вибирайте майстра косметолога на зручний для вас час та записуйтеся до нього онлайн.

І не забуваємо заглядати до нашого розділу АКЦІЇ.