Як візуально зменшити ніс за допомогою макіяжу

Ринопластика (вона ж пластика носа) - одна з найбільш популярних процедур у пластичній хірургії. Від розміру форми носа залежать наші риси обличчя. Великий ніс може зробити обличчя більшим і більш громіздким. І якби носик трохи тонший, все виглядало б гармонійним. Не обов'язково наважуватися на операцію. Достатньо знати деякі секрети краси, про які ми розповімо сьогодні.

Загальна інформація про контуринг обличчя, носа

Як досягти за допомогою макіяжу змін у рисах обличчя? Звичайно ж, за допомогою контурингу. Загалом за допомогою консилерів можна повністю змінювати зовнішність. Важливим є контуринг носа, завдяки чому його можна візуально зменшити.

Ми розглянемо, як легко зробити контуринг носа картоплею, з горбинкою, великого носа.

Контуринг носа картоплею

Ми знаємо, як зменшити ніс макіяжем і поділимося з вами основними секретами. Ми спеціально вибрали техніку, яку легко зробити самостійно. Звичайно, якщо ви прийдете до візажиста, він зможе зробити вам спеціальний макіяж для великого носа, тим самим візуально його зменшивши. Але враховуючи, що ходити до візажиста щодня не вийде, пропонуємо вам такий простий спосіб:

 

- нанеси хайлайтер лінією по спинці носа і постав ще крапку на кінчик носа;

- розтушуй хайлайтер;

- темнішою пудрою (літній варіант для засмаглої шкіри) пройдися від раннього краю ока до ніздрі;

Головне, добре розтушувати і, якщо потрібно, акуратно припудрити все обличчя. Це може зробити ніс візуально тоншим.

Контуринг носа з горбинкою

Тут робимо все як і в попередньому випадку. Але на саму горбинку накладаємо темний бронзатор чи коректор. А на крила носа та кінчик – світлу пудру. Все добре розтушувати.

Контуринг великого носа та контуринг широкого носа

Щоб зменшити широкий ніс, нам знадобиться коректор коричневого відтінку. Потрібно зробити контуринг крил носа, бічних поверхонь спинки. Не забудьте також виділити вилиці. Потім все гарно розтушувати.

Ще один лайфхак - це зробити акцент на внутрішньому куточку ока, а вигин брів зробити трохи ближче до скронь. Такими хитрими маніпуляціями ви зможете зробити візуально ніс тоншим.

Чого не варто робити у макіяжі з великим носом

Контуринг великого носа або довгого носа, загалом навіть будь-який контуринг - має на увазі розтушовку. Тому, якщо хочете виглядати натурально – не забувайте добре та якісно розтушовувати.

Також не забуваємо, що важливо не тільки поставити питання, як правильно зробити контуринг носа, але й тим, які інші частини обличчя правильно підкреслити.

Якщо ви хочете навчитися технікам візажу, купуйте у нас сертифікат і записуйтесь на пробні уроки візажу в студію, що сподобалася.