Як швидко позбутися целюліту на ногах, стегнах, животі

Напередодні літа дівчата хочуть виглядати красиво, підтягнуто, бо незабаром пляжний сезон. Хочеться одягнути купальник і почуватися впевнено. Але багатьох бентежить така проблема, як целюліт. І якщо він у вас сильно виражений, а вам хотілося б зменшити його прояви, давайте розбиратися, як це можна зробити.

Загальна інформація про целюліт

Що таке целюліт? Ми зараз говоритимемо про «апельсинову кірку», а не про захворювання на целюліт. Упродовж життя майже у кожної жінки з'являється целюліт у тій чи іншій стадії. Чоловіки стикаються із цим явищем вкрай рідко. І якщо існує різний ступінь виразності, отже, з целюлітом можна боротися, можна його зменшувати.

Целюліт – це локальна зміна жирових клітин, з порушенням мікроциркуляції, розростанням сполучної тканини та накопиченням вологи, що призводить до набряків. Щоб усунути набряклість, організм посилено починає виробляти колаген, який обростаючи жирову тканину, створює горбки. Так і з'являється видимий ефект апельсинової кірки.

Варто розуміти, що целюліт не обов'язково буває лише у повних людей. Дуже часто можна зустріти худих дівчат, але з вираженим целюлітом. Від ваги наявність целюліту не залежить. Щоправда, за наявності зайвої ваги, целюліт часто виражений значніше. Тому можна боротися не лише з целюлітом, а й із зайвою вагою. Якщо у вас є для цього свідчення та бажання.

Незабаром травневі свята разом з Великоднем. Захочеться виїхати на природу, приготувати багато смачних та калорійних страв, відпочивати та ні в чому себе не обмежувати.

Причини появи целюліту

Основною причиною целюліту є дисбаланс естрогенів та будова самої жирової клітини у жінок. Саме тому целюліту у чоловіків майже не буває. Але це не всі фактори, які можуть сприяти появі целюліту на попі, стегнах та сідницях:

- хвороби ендокринної системи;

- порушення метаболізму жирів, білків, вуглеводів;

- генетична схильність;

- низька рухова активність;

- стрес;

- куріння, вживання алкоголю;

- неправильне харчування: вживання їжі з трансжирами, великою кількістю солі, холестерину тощо.

Стадії целюліту

Прийнято виділяти 4 стадії целюліту:

1 стадія

Якщо вас цікавить, як виглядає целюліт на початковій стадії – майже не помітно. Іноді можна замінити набряклість і припухлість, особливо в районі живота. На цьому етапі позбавитися целюліту можна легко і просто.

 

2 стадія

На цій стадії процеси посилюються, відтік рідини порушується і апельсинова кірка стає помітною. Проявляється целюліт на животі, попі, ногах.

На 2 стадії позбутися целюліту вже не так просто, але все ще можливо.

 

3 стадія

Шкіра стає щільною, горбики видно навіть у спокої та чітко візуалізуються, якщо взяти шкіру у складку.

На цій стадії потрібен комплексний підхід для того, щоб позбавитися целюліту.

 

4 стадія

Найскладніша стадія, коли видно великі та щільні горбики шкіри, проступають вени. Найголовніше – шкіра болісна.

Способи порятунку від целюліту

Багатьом, хто читає цю статтю, насамперед цікаво, як прибрати целюліт на ногах та попі, а також на животі. Як ви зрозуміли, целюліт можна позбутися на будь-якій стадії, крім 4. На цій стадії можна лише зменшити прояви, але підхід до лікування повинен бути комплексним. Варто розуміти, що целюліт – це не косметична проблема, а більше внутрішня.

Як позбутися целюліту в домашніх умовах

Спосіб життя

Целюліт не любить активних, тому вибирайте вправи від целюліту, ходіть більше пішки, займайтеся спортом.

Другий момент – це здоровий сон, який має бути достатнім.

І, звичайно ж, мінімізуємо стрес, який впливає не лише на появу целюліту, а й на здоров'я загалом.

Здорова їжа

Багато в чому причиною появи целюліту є незбалансоване харчування шкідливою їжею: фастфуд, газовані напої, жирні та смажені продукти, багато солодощів.

Складайте свій раціон із корисних продуктів: крупи, овочі та фрукти, м'ясо, приготовлене на пару, запечене, молочні та кисломолочні продукти, не переїдайте.

Знижуйте кількість солі, яка затримує воду в організмі і тим самим посилює целюліт. І пийте більше простої води на день. Можна також пити чай, соки, узвари, але без додавання цукру.

Засоби від целюліту

Вдома теж можна впливати на шкіру, уражену целюлітом. Щітка від целюліту або масажер від целюліту, беріть антицелюлітний скраб, креми від целюліту, і покращуйте лімфодренаж та мікроциркуляцію крові.

Щоб вирішити проблему целюліту – підходьте комплексно та використовуйте всі засоби для боротьби з ним.

Як позбутися целюліту за допомогою салонних процедур

Серед салонних процедур популярністю користуються обгортання від целюліту, масаж від целюліту, вакуумно-роликовий масаж, кавітація, LPG масаж.

Профілактика целюліту

Як ми з'ясували, буває целюліт у худих і повних, може виявлятися целюліт на ногах, животі та стегнах. Але, крім того, як прибрати целюліт, треба думати і за профілактику целюліту.

Ведіть здоровий спосіб життя, рухайтеся, харчуйтеся правильно, висипайтеся, менше нервуйте і доглядайте свою шкіру.