Як позбутися пігментних плям?

Багато хто знайомий з пігментними плямами не з чуток. Вони з'являються через те, що меланоцити у шкірі виробляють більшу кількість меланіну у певних ділянках шкіри. Але з чим це пов'язано і як усунути пігментацію, ми дізнаємося з сьогоднішньої статті.

Пігментація шкіри – дуже часте та поширене явище. Причин появи гіперпігментації дуже багато. Перед тим, як боротися з пігментацією, слід зрозуміти, якого походження гіперпігментація: вроджена, набута чи вікова.

Як позбутися пігментних плям на тілі?

Найчастіші причини пігментації – це перебування під сонцем та вікові зміни у шкірі.

До пігментних плям відносять:

- ластовиння частіше бувають у молодих і активно виявляються під час сонячних днів;

- рідні плями зустрічаються в усіх і є видом пігментації;

- лентиго – великі пігментні плями;

- мелазми часто бувають на обличчі та пов'язані з гормональними перебудовами в організмі, саме тому вони часто з'являються під час вагітності;

- постакне теж часто виявляється у вигляді потемнілих ділянок на місці акне через підвищену пігментацію.

Якщо вам заважають пігментні плями на спині, вас цікавить як позбутися пігментації на шкірі рук, спини, обличчя, то приготуйтеся до тривалої роботи.

Як забрати пігментні плями на руках? Найкращий спосіб - звернутися до фахівця, який підбере найбільш підходящий спосіб.

Як позбутися пігментних плям після прищів?

Якщо пігментація пов'язана з постакне, краще працювати з процедурами. Підходять лазерне шліфування, фототерапія та хімічний пілінг. Ці методи найбільш дієві, але при цьому і дорожчі.

Наші майстри косметологи проконсультують та допоможуть вам підібрати найбільш підходящу процедуру.

Як прибрати пігментні плями на обличчі?

Звичайно, найчастіше заважають коричневі плями на обличчі. Тут вони з'являються від віку, але також з'являються пігментні плями на обличчі від сонця. Як вивести пігментні плями на обличчі хвилює багатьох.

І одним із дієвих способів є спеціальні відбілюючі креми. Такі креми містять у своєму складі гідрохінон та похідні. Це токсичні речовини, тому креми на їх основі потрібно застосовувати лише за призначенням та під наглядом фахівця.

Як прибрати пігментацію з обличчя, якщо не хочеться пробувати креми, що відбілюють. Потрібно дивитися склади косметики, що освітлює шкіру. У ній мають бути такі компоненти:

- ретиноїди;

- вітамін С;

- арбутин;

- кислоти;

- глабридин.

Як забрати пігментні плями над губою?

Пігментні плями над верхньою губою трапляються часто і піддаються корекції за допомогою естетичних процедур: лазер, фототерапія, елос, мезотерапія, кріотерапія, пілінги та інше.

Як позбутися пігментних плям у домашніх умовах?

Найбільш простими, щадними та бюджетними народними засобами є різні олії та маски з природними, натуральними компонентами, які впливають м'яко та можуть допомогти відбілити шкіру в домашніх умовах.

Відбілюючий ефект мають лимон, солодкий перець, смородина, петрушка, огірок, кульбаба. Рекомендується робити кашку і наносити на обличчя як маску, потім змивати лимонним розчином.

Щоб не допустити появи пігментації: дотримуйтесь простих правил:

- завжди використовуйте захист від сонця;

- не вичавлюйте прищі самостійно;

- підбирайте правильний догляд за допомогою хороших спеціалістів косметологів (знайти такого фахівця можна у нас на сайті).

Будьте здорові та красиві!